Wpis z mikrobloga

#tajlandia #szczepienia
Lecę w lutym do Tajlandii i chciałem się zaszczepić. W Medicover 3 szczepionki WZW A, DPT, dur brzuszny to koszt około 1k PLN. Kojarzycie może gdzie mógłbym zaszczepić się taniej? Szukam czegoś w Warszawie. Patrzyłem w internecie, ale generalnie raczej nie ma jasnych cenników i musiałbym dzwonić wszędzie osobno. Pewnie tak to się ostatecznie skończy, ale może akurat ktoś będzie w stanie doradzić gdzie można zrobić to w lepszej cenie.
  • 5
@pp93: jak nie zamierzasz tam nocować tydzień w sercu dzungli, to daj sobie na luz z tymi szczepionkami, bo to w większości biznes do wyciągania kasy. Kup dobry środek na komary i nifuroksazyd na żołądek, wystarczy.
@KrolWlosowzNosa: ja bym jednak dur brzuszny sobie wziął jak op planuje jeść na ulicy co jest jedynym słusznym wyborem w tajlandii bo jednak jest to region w którym się to zdarza dość często.
@KrolWlosowzNosa: ja też przejadłem dziesiątki razy na ulicach bangkoku i nic mi nie było, ale wiesz to jak z ubezpieczeniem, 40 lat ci się mieszkanie nie spaliło ale to nie znaczy że nie spali się jutro xD Dur jest na tyle tani a ilość przypadków na tyle duża, że moim zdaniem po prostu warto akurat na to