Wpis z mikrobloga

#ufo #uap
W imieniu redidtowo-wykopowej komisji do spraw softcore, hardcore i Catastrophiccore Disclosure, chciałbym wszystkim uczestnikom i obserwatorom wykopowych tagów ufo i uap, złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji 76cio lecia braku oficjalnego Disclsoure.
Aby następny rok był właśnie tym rokiem, w którym prezydent USA w przemówieniu do narodu i wszystkich narodów ziemi ogłosi, że nie jesteśmy sami w -tutaj należy wstawić dowolny termin określający coś większego niż obecne zrozumienie świata. Życzę to wszystkim od lat 15, niestety bez skutku :/
Aby Ross Coulthart w końcu ujawnił koordynaty statku kosmicznego zbyt dużego do przeniesienia, na którym powstał budynek, służący w chwalebnych celach, otrzymane od fałszywego informatora podstawionej agencji wywiawdoczej Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.
Aby Elizondo przestał być #!$%@?ą i powiedział w końcu o co mu chodzi, dlaczego wszystko będzie "somber" albo "sobering", mimo, że już na antenie Fox News powiedział, że w jego opinii juesej jest w posiadaniu szczątków pozaziemskiej inteligencji.
Aby to całe antydisclosurowe towarzystwo, te Lacatskie, te Westy, te Greenewaldy, te Klipensztajny nie odbierały nam smaku poznania non human intelligence.
Żeby Grusch dostał SCIFa (nie mylić z HIVem!), Schmuer swoją poprawke, Burchett reelekcje w Tennessee, Corbell pierwiastek 115, ktokolwiek trzymający piecze nad technologią z NHI #!$%@? w dupie, Elizondo zwolnienia z non disclosure agreement, Men In Black zwolnienia z pełnienia ziemskich i nieziemskich obowiązków, a temat UFO/UAP przestał być tematem tabu, ośmieszanym i ignorowanym w mediach, ponieważ z jakiegoś #!$%@? powodu poprawka Schumera została zabita.

A czego bym sobie życzył w 2024? Dużo zdrowia, pieniędzy i dużo grifterów, bo bardzo ich lubie i mam o czym pisać na portalu ze śmiesznymi obrazkami na temat potencjalnie najważniejszej historii we współczesnej cywilizacji.

Pozdrawiam i do napisania. <333
rurarz - #ufo #uap
W imieniu redidtowo-wykopowej komisji do spraw softcore, hardcore ...

źródło: iwanttoknow

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@rurarz: myślenie że w całym tym olbrzymim kosmosie jesteśmy sami to XD coś jest, nie koniecznie to musi przypominać ludzi ani żadna inna forma zycia z złożonego z węgla. Czy sa między nami? Ciężko stwierdzić, czy odwiedzili ziemię? Oczywiście, że tak. Ale ludzie są zbyt głupi i nie są gotowi na takie informacje.
  • Odpowiedz
  • 2
@justNone: Ja to wiem, Ty to wiesz, połowa tego tagu to wie, ale ogól społeczeństwa tego nie wie bądź reaguje agresją - dlatego musimy się ukrywać na jakimś śmiesznym gównoforum ze śmiesznymi obrazkami aby móc porozmawiać przez internet na takie tematy XD
  • Odpowiedz
@rurarz: w zasadzie to mogą być stworzenia 4D,ktore są aktualnie między nami i sobie z nas żarty robią co wcale by mnie nie zdziwiło. A ta prędkość światła które uważamy za najszybszą to dla nich prędkość autostradowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie rozumiem tego oczekiwania na ujawnienie oficjalne, jakby to miało coś zmienić, bezsensu

- kto wie ten wie
- kto nie wie ten nie wie
- kto wie ale nie wierzy to nie wierzyc bedzie dalej
- ilosc ludzi którzy wierzą lub wiedzą i tak bedzie bez znaczenia ponieważ:

zjawisko to towarzyszy ziemi od setek lat i ma bardzo złożony charakter a jego zachowanie jest skrajnie różne

ewidentnie bada nas a czasami
  • Odpowiedz
prezydent USA w przemówieniu do narodu i wszystkich narodów ziemi ogłosi, że nie jesteśmy sami

@rurarz: Jeżeli prezydent się nie zdecyduje, to zrobimy to my, wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aby Elizondo przestał być #!$%@?ą i powiedział w końcu o co mu chodzi

Spokojnie, zaraz się rozkręci, najpierw film dokumentalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Heekate: ja tam czekam na film fabularny od Bernatowicza ( ͜ʖ)
To ma być chyba o litewskim księdzu, którego zabrali na jakąś planetę i dali specjalne oksy, żeby go ich kolory nie oślepiały ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz