Wpis z mikrobloga

#tvpis #zalesie

Byłem naiwny. Miałem nadzieję że po wyrzuceniu propagandzistów partyjnych z TVP i powrocie do względnej normalności, starzy ludzie zrewidują swoje poglądy, chociaż w niewielkim stopniu.
Przyjechałem wczoraj na święta do domu rodzinnego, i rodzicielka, która jeszcze z 6 lat temu była prostą, względnie liberalna osobą, ogląda cały czas TV Republika i dzwoni do koleżanek przeklinając Tuska.
W sumie zamieniła samo gęste z TVP na samo gęste zmieszane z żelatyną z TV Republika. Na TVPis przynajmniej zbyt często nie pokazywali antyszczepionkowcow, plaskoziemcow i innych sznurów, wiec zmiana na gorsze. Nawet nie chce mi się poruszać tego tematu bo to bezcelowe.

Duża części pokolenia starszych ludzi już zawsze będzie żyć nienawiścią, i nic z tym nie zrobimy.
  • 5
@default1: Jest na naziemnej w lokalnych multipleksach, głównie w dużych aglomeracjach (Wrocław, Trójmiasto itd.). Nadawanie naziemne sporo kosztuje, a do tej pory TV Republika służyła głównie do wyłudzania dotacji państwowych (np. sprzedaż programu propagandzisty Rachonia po angielsku do TVP World za 1 mln złotych xD). Inne rządowe dotacje Sakiewicz przejadał (chyba dosłownie) to skończyli z wyspową dostępnością i jakością Super VHS