Wpis z mikrobloga

@lubieczipsy_ tragedii na granicy...
Byłem trochę czasu tam, swoje widziałem...
Do póki nie przyjeżdża qrf to wszyscy są ojcem i synem, do tego ojciec lekarzem z Egiptu, jak przyjedzie qrf to nagle się nie znają i wcale ojciec nie jest ani z Egiptu ani lekarzem xD
Do tego mordercza przeprawa przez zimną rzekę,na łódce w obstawie paru Białorusinów z drugiej strony bugu XD
@lubieczipsy_: Czekaj czekaj, Morawiecki Prezydenta okłamał że ma większość w sejmie, że koalicję budują, zaraz potem leci do Uni, gdzie flaga Uni to szmata była dopiero co, a teraz Sejm #!$%@? teraz debatuje na temat BUDŻETU na 2024 a oni sobie wychodzą? #!$%@?ł bym każdemu posłowi co to zrobił, największa debata/ustawa na przyszły rok, a oni #!$%@? jak dzieci, na złość babci se uszy odmroże i będę #!$%@?ł, że to wina
@Logan00 ja #!$%@? klasyka wykopków. Przecież jak oni są już w sejmie to chyba ich dziś z granicy nie zgarnęli, tylko przyjechali ty jeszcze za PISu...
Ty serio myślisz, że ktoś kto przebywa w Sejmie jest tutaj nielegalnie? Ktoś wpuścił do sejmu nielegalnie przebywające osoby? Miałeś spięcie w inkubatorze? xD


@Logan00: No dali nielegałów do procedury wizowej przez co będą tu legalnie przez ten czas gdy będą rozpatrywane ich wnioski a po odrzuceniu gdy już nie będzie dało się ich deportować będą nadal legalnie tutaj trzymani jako imigranci których nie da się wywalić. Gówno to zmienia. To