Wpis z mikrobloga

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że TVP będzie teraz pokazywało PiS dokładnie takim jakim jest. Do tego nie trzeba żadnej propagandy, wystarczy stać z kamerą i nagrywać bez narracji.
A niektórzy tu i tak powiedzą, że tak się nie zachowują niezależne media i w ogóle TVPO xD

#tvpiscodzienny #tvpis
  • 23
  • Odpowiedz
@mcnight95: co? Nowe TVP pokazuje pis i konfederacje w samym pozytywnym świetle... PiSowi poparcie skoczy bez TVPis, bo to był ważny czytnik który ich pogrążył. Afery i wały szybko umiały, zastępowane przez kolejne. Telewizja propagandowa była zawsze. Teraz PiS ma szansę odciąć się od TVPis dającego młodym motywację by głosować przeciw nim.
  • Odpowiedz
  • 1
@N331: uwierzę w to tylko jak PiS przejdzie jakiś mocny rebranding i usuną najbardziej znane twarze, to co jest teraz za bardzo się wpisało ludziom we głowy - te wszystkie hasła “#!$%@? pis” itd
  • Odpowiedz
@TenOdMirabelek Darek, tobie się to jeszcze nie nudzi? XDD jesteś już kompletnym pośmiewiskiem. Każdy Twój wpis to próba przebicia partyjnego pisowskiego szamba. Nikt Ci w te pierdoły nie wierzy, idź być zje**m gdzieś indziej
  • Odpowiedz
@mcnight95: Fajnie by bylo gdyby pokazywali tez PO takim jakie jest. Nie jestem zwolennikiem PiSu ale wiara w to ze opozycja ktora 8 lat byla partyzantka ktora nie potrafila zrobic totalnie nic teraz jest uwazana za rzad ekspertow i wybawicieli to jest jakis ewenement. Trzeba sobie uswiadomic ze koalicja 15 pazdziernika wygrala nie dlatego ze jest "och i ach" tylko dlatego ze PIS jest "ech".
  • Odpowiedz
@kejor dokładnie. Ale teraz jaka kolejek krytyka w stronę PO jest jednoznaczna z lizaniem dupy PIs - wykopkowe myślenie jest przerażające :D.
@Niggalke jaka propaganda? Człowieku nie głosowałem na PIS. Głosowałem przeciwko PO. Mój głos w wyborach poszedł na PJN
  • Odpowiedz
@mcnight95: niedługo nowy rząd na czymś się na pewno wywali (nowy rok - nowy budżet - dużo okazji) i jeśli wtedy nowa TVP na nich siądzie, to będzie znaczyło, że jest ok. Jeżeli materiał będzie "po równo", to nie jest ok. Na razie zmiana jest wyraźna, a program nie nawołuje do nienawiści i tego się odebrać 19:30 nie da. Za to gromkie brawa, ale to jeszcze nie wszystko.
  • Odpowiedz