Wpis z mikrobloga

Czy aplikacja #jakdojade działa wam w #katowice ?

Wczoraj byłem w Katowicach u musiałem podjechać kilka przystanków tramwajem, pamiętam że wcześniej na 1000% normalnie kupowałem bilet z aplikacją, teraz zresztą tez aplikacja działa normalnie, ale za każdym razem kiedy próbowałem kupić bilet, kazała mi zeskanować kod qr w tramwaju (przy okazji penis w odbyt kibolowi Ruchu Chorzów, który postanowił na kody QR nakleić te wasze śmieszne naklejki z logiem klubu)

No ale znalazłem jeden i nie zadziałało. Za każdym razem błąd i nie mogłem kupić biletu.. Próbowałem tak długo aż dojechałem do przystanku docelowego to wysiadłem. Nie mogłem kupić u kierowcy bo byłem w drugim wagonie, a nawet nie wiem czy w Katowicach jest taka możliwość.

Na powrót ogarnąłem tę aplikację Transport GZM, która też za nic nie chce działać, po rejestracji i doładowaniu konta(za chyba 20 razem załapała), każde włączenie kończy sie "Sesja wygasła, zaloguj się ponownie" a po ponownym zalogowaniu jak chciałem kupić bilet to się sama wyłącza, a po ponownym włączeniu znów sesja wygasła i tak w kółko xD

Wkurzyłem się i na dworzec pojechałem taksówką.

No i na przyszłość chcę zapytać, czy to chwilowe problemy z jakdojade czy lepiej ogarnąć inną aplikacj?
  • 10
@ytong1918: apka GZM ostatnio po wejściu do tramwaju stwiedziła, że "nie można pobrać zgód, więc nastąpi wylogowanie". Zanim się zalogowałem (czasy, blokada po wejściu) to już wysiadałem.
Innym razem nie potrafiło mi pokazać biletów - skanuj, błąd, skanuj, błąd - jeb blokada konta na 60s. Kolejna jazda za free.
Tylko czekam aż ktoś się do mnie #!$%@?, że bez biletu jadę :|