Wpis z mikrobloga

Rzuciłem pasierbowi mojej matki (po śmierci ojca związała się z gościem który ma syna) propozycje, że jeśli rzuci ćpanie to będzie miał z mojej strony mecenasa w jego drugiej, po za ćpaniem pasji - gamingu. Na zachętę kupiłem mu RTX 4070 którego miał dostać pod choinkę i co? Wrócił z pasterki zćpany jak bela.
Mi ręce opadły do kostek, bo nie mogę gościa zmusić, mogę jedynie zachęcić, a nawet te szanse olewa, pomimo początkowego entuzjazmowi.
W każdym razie jak ktoś chce taniej ta kartę odkupić to zapraszam pod PW, ja będę konsekwentny
#wigilia #bozenarodzenie #swieta #komputery #gry #pcmasterrace #cpanieniezawszespoko #przegryw #nocnazmiana
Pobierz ONVIF - Rzuciłem pasierbowi mojej matki (po śmierci ojca związała się z gościem który...
źródło: temp_file5315135999976072753
  • 8
@muchabzz nie mam potrzeby, z niego taki ćpun jak ze mnie filatelista. Dopóki nie spotyka się z swoimi zdegenerowanymi kolegami, potomstwem patologi to funkcjonuje normalnie, nawet w szkole sobie radzi, średnio raz na miesiąc wpadnie w to towarzystwo i nie dość że jest sponsorem tego ścieku to jeszcze zawsze coś odstawi jak się nabije bo jego koledzy to już nie reagują na te substancje, a on jak raz na miesiąc przygrzeje to