Wpis z mikrobloga

Tero widzę, że permanentny mitoman z skłonnościami do tzw. e-pedofilii nie spędził wigilii z familią tylko odurzał się wódka i narkotykami z upośledzonym psem #ulfik
Ego widzę nie pozwoliło michasiowi zasiąść z rodziną, a nie daj Boże ktoś by skomentował #pandoragate i powiedział co myśli. Na to ego nie pozwoli, więc wybrał bezpieczną opcję z psem/potwierdzaczem. Obślizgły kundel #ulfik natomiast świadomy swojej beznadziejnej pozycji w życiu przekalkulował szybko „co jest pięć” i zrozumiał, że nie może odpuścić spędzenia wigilii z swoim panem co jeszcze bardziej zawiąże więź między nimi przez co Michaś mnie nie zostawi - cwany pies. Oświadczam ci kundelku, iż to fałszywe złudzenie i znając Michała to jeszcze bardziej będzie tobą teraz gardził wiedząc, że olałeś familie by mu służyć.
Szybko wyłączyłem gdyż z dobre kilkanaście lat nie musiałem mierzyć się z cringem jaki towarzyszy mi gdy ktoś „udaje #!$%@?” a ty #ulfik robisz to od drugiego drinka jak 13 latek na pierwszym chlaniu. Poziom inteligencji jak zwykle równo na dnie. No takie szybkie podsumowanie wigilii u e pdfa
#famemma #boxdel #wigilia2023 #polskiyoutube
ArturBinkowski - Tero widzę, że permanentny mitoman z skłonnościami do tzw. e-pedofil...

źródło: IMG_2919

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz