Wpis z mikrobloga

@matkawielebna: Ona i tak nawet jak nie wyjdzie jej z kelnerem-barmanem, pokrzywdzona nie-sercowo nie będzie. Bo tak w wieku 37 lat zostanie maDką-raczej w okolicy nie było na nią chętnego, bo pewnie nie byłoby jej w programie. Nie wyjdzie-to kelner-barman będzie płacił i to słone alimenty. sONdu nie będzie interesowało ile bar przynosi, bar w centrum miasta, to 2k PLN na miesiąc na bOMbelka raczej pewne. On nie zapłacił, zapłaci fundusz.
@carlosglog jakoś lipiec/max wrzesień skoro bobo ma być na wiosnę. Już to wcześniej obliczałam :P wystarczyło, że nagrywali u pomidorowej na początku czerwca, to w lipcu/sierpniu już mogli kopulować :P a może za 1 razem się udało spłodzić potomka
@elena-mary: W którym roku zasądzone i skąd taka statystyka? Weź źródło podaj. Zasądzają dużo więcej. Chyba, że piszesz o jakiś alimentach sprzed 15 lat-20 lat. Słyszałem o 200 zeta, łaskawie powiększonych do 400 zeta, ale to sprawa chłopaka co teraz ma 20 lat mniej więcej, zasądzone po jego urodzeniu, ale teraz zupełnie inne statystyki i każdy to wie, między innymi co się komu podoba czy nie dzięki, byłemu ministrowi Zet. Można
W którym roku zasądzone i skąd taka statystyka? Weź źródło podaj.

@Sylwiusz89: wystarczy pogooglować ale faktycznie teraz poszły trochę do góry ale to i tak grosze bo ja np teraz płacę 1500zł za sam żłobek a gdzie jeszcze liczyć wszystko inne.
Poza tym wiesz jak jest z średnimi jeden zapłaci 10000 a 90% będzie płaciło po 500 zł i zawyżało średnią.

Pokaż teraz ty źródło gdzie znalazłeś 2k na dziecko :D
elena-mary - >W którym roku zasądzone i skąd taka statystyka? Weź źródło podaj.
@Sylw...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-12-26 12-12-52

Pobierz
@elena-mary: 2k na dziecko płaciłby on. Why? Bo ma biznes co ma być dochodowy w założeniach sądowych i jest biznesmenem i żaden sędzia pan/pani go tam nie zapyta: jakie koszty?, ile pracownikom?, ile dochód?, tylko masz knajpę wartą z wyposażeniem 300k PLN, czynsz 4k PLN pewnie to i na dziecko 2k stać pana. Jest 1000 PLN, w górę. 2023 rok o tym gadajmy. A, że są po 500 PLN, mogą być
@elena-mary: Miałem w jednej odpowiedzi, ale napiszę w 2. Źle liczysz średnią, bo trzymajmy się 2023 roku. Choć może być tak, że nowy minister będzie miał gdzieś te tematy i znowu średnia spadnie. Choć ja się zgadzam, że powinno być chcesz być ojcem, bo to w większości takie przypadki, a nawet wpadłeś, ale twoje, to płać te 1000 PLN w górę, chcesz dorób, pojedź do Skandynawii, weź dziekankę i popracuj przez