Wpis z mikrobloga

Założyłem sobie parę dni temu aplikacje randkowe. W sumie to sam do końca nie wiem po co. Cel był chyba po części taki, żeby sobie i światu (ktokolwiek ten świat ma reprezentować) udowodnić, że dla mnie it's over. Możliwe też, że to dość pokraczny plan leczenia się z bycia zakochanym w kobiecie, z którą nie mogę być. Plan był taki, żeby przez miesiąc mieć te apki, żeby dobitnie udowodnić, że to nie ma sensu, a później z racji braku efektów usunąć je i dać sobie spokój na zawsze. Sęk w tym, że jestem już umówiony na rendez-vous XD

Nie spodziewałem się, że uda mi się zajść tak daleko bo moje dotychczasowe doświadczenia z płcią przeciwną były raczej niezbyt napawające nadzieją. Poza tym, patrząc na moje pozostałe pary to jest jakiś ewenement bo dziewczyna odpisuje z zaangażowaniem i da się z nią porozmawiać jak z równy z równym a nie jak petent z decydentem. Ponadto sama dziewczyna jest zgrabna i wydaje się po zdjęciach na prawdę atrakcyjna. Nie ukrywam, że jestem trochę zestresowany bo przez całe moje życie na randce byłem raz i było to jakieś cztery lata temu. Zastanawiam się też na ile do siebie z tą dziewczyną pasujemy bo po dotychczasowym pisaniu wydaje mi się, że on jest raczej z tych dynamicznych a ja jestem typowy anon piwniczak podkołderkowy. Jest jeszcze kilka kwestii, które potencjalnie mogą stanąć na drodze budowania wspólnej relacji, ale już nie będę się rozpisywał, z resztą koniec końców i tak muszę się z nią spotkać, pogadać i zobaczyć jak to wyjdzie w realu.

Nie wiem też na ile być szczerym. Nie chciałbym w ogóle kłamać bo tego nie lubię, zwłaszcza w stosunku do osób, które są mi bliski lub chciałbym, żeby takie się stały. Co do tego, że nie byłem w związku nie będę kłamał choć to potencjalnie ogromy minus. Chcę jednak, żeby dziewczyna obdarzyła uczuciem mnie a nie jakiś misternie utkany wizerunek. Nie wiem co mówić na temat keksu. Jedno ONS brzmi dość żałośnie XD Co do keksu to też nie wiem jak szybko starać się skonsumować tę znajomość. Jeżeli zależałoby to tylko ode mnie to wolałbym na spokojnie rozwijać znajomość, najpierw popisać i się poznać, spotkać kilka razy i stopniowo pogłębiać relację, jeżeli będziemy do siebie pasować, ale z tego co mi wiadomo to kobiety raczej tego nie lubią i przeważnie optymalnym rozwiązaniem jest wytapczanić już na pierwszym spotkaniu, najpóźniej tydzień od pierwszej wiadomości. No cóż, chyba pora się w końcu dostosować do współczesnego świata. Dla mnie proponowanie spotkania po dwóch dniach pisania było trochę niekomfortowe, ale podobno trzeba kuć żelazo póki gorące a okazuje się, że współczesne żelazo rozpala się i stygnie bardzo szybko.

Jeżeli się nie uda z tą to czasem jeszcze jakieś pary wpadają, ale jest ich raczej niewiele. Część nie odpisuje w ogóle lub pisze jakby tworzenie zdać złożonych było zadaniem przerastającym ich kompetencje albo czasem po prostu rozmowa się nie klei. W ogóle takie pisanie z kilkoma dziewczynami jest męczące. Może jestem #!$%@?, ale ja wolałbym się skupić na jednej a nie prowadzić powierzchowne rozmowy z kilkoma. Zastanawiam się czy nie powinienem być mimo wszystko bardziej selektywny bo czasem wpadają takie pary, że chwilę się zastanawiam i dochodzę do wniosku, że co prawda wydaje się sympatyczna po opisie, ale nie aż tak sympatyczna, żeby był on w stanie przeważyć XD Później mi trochę głupio. Tak w ogóle to zna się ktoś z frenach na tym czy na apkach innych niż tinder działają jakieś antyspermiarskie filtry karzące za lajkowanie na oślep? Powiem szczerze, że jest to zajebiście nużące przewijać setki profil i zastanawiać się czy ta jest za ładna więc nie ma co przewijać bo spadną mi punkty, ta ma napisane, że szuka czegoś na krótko więc pewnie szuka czada itd. #frenpill #tinder #badoo #randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #urzadzamysiewprzegrywie
Mlody_jeczmien - Założyłem sobie parę dni temu aplikacje randkowe. W sumie to sam do ...

źródło: 305803

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: To nie ma tragedii chyba. W sensie były jakieś relacje więc bez przerwy tam nie siedzisz. Mi chyba łatwiej będzie zrezygnować bo odzew jest minimalny a fakt, że jestem zaskoczony tym, że w ogóle udało się umówić mówi chyba sam za siebie XD
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien Prawda było dużo pięknych chwil,było trochę głębokich relacji tylko wiesz teraz nic z tego nie zostało.A ja szukam kogoś do poważnej relacji na stałe i mam wrażenie ze coraz trudniej z tym.
  • Odpowiedz
@Hemingwayy: Nie wiem czy kiedyś było inaczej, ale mam wrażenie, że dziś ludzie są nastawieni na szybkie przyjemności a relacje są przeseksualizowane. Nawet patrząc na profile dziewczyn, które mają zaznaczone, że szukają związku widać przeważnie zdjęcia, na których one same prezentują się bardziej jak produkt, którym można zaspokoić potrzeby fizjologiczne niż jako osoba, z którą można budować emocjonalną więź. Kiedyś myślałem, że kobietom zależy na tym, żeby najpierw trochę sprawdzić faceta
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien Tekst „tego się dziś nie naprawia,naprawia się siebie a to zostawia.Wiec ludzie maja wielkie domy i gdzieś na świecie byłych mężów i żony” 100% oddaje to co się dzieje w życiu i na tinderze.
Po co o coś walczyć jak można #!$%@? bo zaraz ktoś nowy będzie,nagminne u mnie było to ze jak stworzyłem jakaś relacje przyjacielska nawet to druga strona prędzej czy później się odcinała bo już jej jest lepiej
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: chłopie nawet jeszcze na 1 randce nie byłeś a już planujesz dlugi zwiazek, ślub i rodzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Brutalna prawda jest taka,że ona dziennie dostaje kilka propozycji wyjścia i to,że się z Tobą umówiła o niczym nie świadczy więc sobie nie wkręcaj za dużo
Jak będzie okazja to idź na całość, może być tak ,że randka będzie naprawdę spoko ale za 2 dni będzie
  • Odpowiedz
@Maxior99 Muszę się tez zgodzić,sam miałem akcje ze dziewczyna zajarana od 1 minuty,super się rozmawiało,przez telefon to samo ,proponowała spotkanie sama na żywo i nagle cisza 3 dni.Jeszcze dostałem zjebe ze miałem czelność mieć o to pretensje xd
  • Odpowiedz
hłopie nawet jeszcze na 1 randce nie byłeś a już planujesz dlugi zwiazek, ślub i rodzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Maxior99: Nigdzie tak nie napisałem XD

Brutalna prawda jest taka,że ona dziennie dostaje kilka propozycji wyjścia i to,że się z Tobą umówiła o niczym nie świadczy więc sobie nie wkręcaj za dużo


@Maxior99: To też nie wiem po czym wnioskujesz. Ja po prostu jestem w szoku,
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: Wydaje mi się, że zjada cię trochę overthinking więc wrzuć bardziej na luz. Jedno spotkanie może już dać całkiem dużo i nie ma co kombinować za bardzo przedtem, bo można się mocno rozczarować chociaż życzę ci by było tak jakbyś chciał.
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: No to po co wlasciwie napisales ten elaborat ?
Zgodziła się na spotkanie więc próbuj szczęścia , działaj ,a nuż Ci się uda coś więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pewno nie ma sensu pisać tylko z jedną ani próbować powolnego poznawania - aplikacje randkowe to sprint i jak slusznie zauwazyles kobiety codziennie mają dziesiątki nowych propozycji . Niedobór kobiet w stosunku do facetow tak rozregulował
  • Odpowiedz
No to po co wlasciwie napisales ten elaborat ?


@Maxior99: Bo się nie znam na randkowaniu a nie mam z kim o tym pogadać irl a poza tym nudzi mi się trochę XD

Na pewno nie ma sensu pisać tylko z jedną ani próbować powolnego poznawania


@Maxior99: Niby tak, ale ja nie czuję się z tym komfortowo i nie mam też zamiaru poświęcać na to niewiadomo ile czasu.
  • Odpowiedz