Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu (miesiąc?) był wpis dziewczyny, która skończyła studia informatyczne i pracuje jako programistka. Dziewczyna żaliła się, że pracownicy jej nie szanują i że się śmieją z niej, że nic nie potrafi bo jest dziewczyną, a w rzeczywistości wszystko ogarniała. Wpis trafił do gorących i miał dużo komentarzy. Jak ktoś to ma to podzielcie się linkiem, bo nie mogę tego znaleźć #pytanie #pracait #programista15k #informatyka #gorace
  • 11
  • Odpowiedz
@arahooo: Brzmi jak mit. Kuce które pracują w biurze są raczej towarzyscy i nie hejtują kobiet za to, że są. Inna sprawa jak dziewczyna naprawdę nie ogrania ale prawdy się nie dowiesz ¯\(ツ)/¯

Pracowałem z kilkoma dziewczynami, teraz mam też kilka w zespole w tym jedną programistkę. Z poziomem różnie to bywa chociaż zapewniam, że typeczka który #!$%@? się albo nic nie umie oceniałem w identyczny sposób. Z drugiej strony była
  • Odpowiedz
a w rzeczywistości wszystko ogarniała.


@TakiSobieLoginWykopowy OP ten wpis po prostu źle pamięta, ona tam nie ogarniała, co najwyżej pisała że w alternatywnej rzeczywistości gdzie by ją słuchano to by było dobrze... gdybać po fakcie to każdy może. raczej kompetencją od niej nie biło.
  • Odpowiedz
@TomSz: @Phatee Pamiętam, że miała żal do wszystkich, że nie rozumie a oni jej nie chcą tłumaczyć. Podawała przykłady, ale mi bardziej wyglądało na to, że zlewali ją, bo nie miała odpowiedniej wiedzy co tłumaczyła sobie stereotypami, seksizmem itp.

Może było jak mówiła a może nie.
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy: Wiesz, z kobietami to jak z kobietami, a jak trafisz na taką wredną sztukę z dwubiegunówką to wtedy masz takie kwiatki jak to co mówisz, że wszystko wina innych a nie jej.

Albo jakiś piwniczak to dla jaj napisał żeby rozkręcić gównoburzę bo to Wykop. xD
  • Odpowiedz
@arahooo: Goście ją zlewali, bo byli słabi (toksyczni) w skile miekkie, a nie dlatego że była kobietą.

W kobiety mają tendencję to narzekania na seksizm i traktowanie gorzej, bo są kobietami, a tak naprawdę, te same osoby na które narzekają, tak samo traktują męskich kolegów.
  • Odpowiedz