Wpis z mikrobloga

patrz synku śmieciarz, jak się nie będziesz uczyć to tak skończysz

@Mlodyobiat: Ale tato, ci panowie tylko zbierają i transportują odpady, a śmieciarzami jesteśmy my! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
zazwyczaj pracuje 7-12


@Papierowyksiezyc9328: mam pytanie, dlaczego śmieci odbiera się tak wcześnie rano? Na jednym osiedlu na którym mieszkałem śmieciarka przyjeżdżała czasem nawet i ok 6. Dlaczego nie pracujecie bardziej w trakcie dnia, kiedy jest mniejszy ruch? Dzięki
  • Odpowiedz
i i sympatyczni. Zdarzało mi się zapomnieć wystawić śmieci, dzwoniłem do firmy, która obsługuje moje miasto, i w drod


@Papierowyksiezyc9328: Ps zmieniacie sie czasami np na stanowiskach np jeden dzien ty kierujesz drugi dzień ktoś inny czy każdy ma to na stałe dopasowane
  • Odpowiedz
@Papierowyksiezyc9328: o, znajomy, który jeździł na śmieciarce opowiadał, że częściej robił dłużej niż krócej, tylko on jeździł po centrum, a na kierowców, którzy mieli wiejskie rejony, patrzył z zazdrością, ale do tego trzeba było mieć już chody
  • Odpowiedz
@camelinthejungle: fajna masz firmę, u nas jak użyjesz swój żółty worek, zamiast ich, to go nie wezmą. Ostatnio #!$%@? mi jeden worek z plastikiem i tak zostawili, wiatr zrobił swoje i musiałem to wszystko zbierać z całej ulicy. Innym razem, rozerwał im się worek ze szkłem na ulicy(!) i zostawili tam te potrzaskane butelki. #!$%@?ł bym ich po łbach jak nie wiem.
  • Odpowiedz
@NiemyWinamp: każdy ma swoją stałą brygadę kierowca plus dwóch ładowaczy, każdy kierowca ma swój wóz no i u nas kierowca jest głównie od kierowania czasami wyjdę chłopaka pomóc jak jest sporo worków.
W innej firmie państwowej z tego miasta znowu wszystko jest rotacyjnie. Co firma to obyczaj :P
Co do dostania się do roboty u mnie starsza jeździ wózkiem po sortowni i mi załatwiła robote tutaj przez innego kierowce z firmy
  • Odpowiedz