Wpis z mikrobloga

@Quzin: tu jest jednak cienka granica. Zarobki tulickiego (700k) to niecałe 60k miesięcznie. Nieco za dużo, ale nie powiedziałbym, że już Bizancjum.
50k dla prowadzącego wiadomości wydaje się być akceptowalne (pomijam ocenę poziomu prowadzącego). Ale 120k miesięcznie dla adamczyka to zdecydowanie przesada.
  • Odpowiedz
@Quzin: a nie sorry, oryginalny artykuł Onetu nie dawał tych źródeł o których mówię wyżej, pomieszało mi się z inną platformą. Ale jako że źródłem całej niepotwierdzonej informacji była dziennikarka Onetu, która dała info typu "kolega znajomego kuzyna z pracy" i nikt przez tydzień tego nie potwierdził ani nie znalazł żadnego dowodu to odpowiedź na Twoje pytanie jest proste. Tak, Onet, albo ktoś z Onetu prawdopodobnie puścił nieprawdziwą informację
  • Odpowiedz
@Quzin: usuwasz wszystkie komentarze w których ktoś ma argumenty na których nie masz odpowiedzi a nie w których ktoś po Tobie jedzie XD rozumiem że mój drugi został bez kontekstu z pierwszego, tak żeby wygladalo że tylko jade po Onecie zamiast obiektywnie oceniać sytuację z różnych perspektyw
  • Odpowiedz