Wpis z mikrobloga

@Krafcuu Odradzam kupowanie jakichkolwiek przedmiotów w Media-Expert. Ciule często wyprzedają rzeczy z wystaw jako nowe, wciskają przy tym pełno badziewia (ubezpieczenia, regulacje piekarnika xD), ceny urządzeń w sklepie różnią się to co na ich stronie internetowej, kryjąc się za jakimiś kodami promocyjnymi, czy porą przyjścia do sklepów. Lepiej unikać tych oszustów z daleka, mniej pójdzie na ich irytujące na każdym kroku reklamy.
Odwiedź małe lokalne sklepiki z AGD to za ten sam
@becvvv bo miałem ledwo 1500. Plus ograniczał mnie wymiar (szerokość), Amica akurat w sklepie pasowała do budżetu i pasowała na wymiar. Inne były po 2000+. A to były czasy gołodupstwa, gdy człowiek jeszcze tyle nie miał, ile ma.
Jak najbardziej energooszczędny


@Krafcuu: na to najmocniej będzie miało wpływ jakich temperatur będziesz używał, z "dodatków" to warto kupić taki z zimną szybą
@Krafcuu: na poważnie, nie wiem czy teraz piekarnik chodzi po 2500 ale ja mam electroluxa i chodzi 8 rok beż zarzutu. Z funkcji i tak ostatecznie używam po prostu góra dół, grill i termoobieg, reszty to tak wiesz. Chciałem pyrolize a użyłem 2 razy. Energooszczędności w tych sprzętach nie ma - to jest grzałka i ma grzać i tyle.