Wpis z mikrobloga

Z żoną opracowujemy system do wygrywania w lotto, czyli tak na prawde gówno robimy, ale pewien patent sie sprawdza w jakiś sposób. W tym roku zainwestowaliśmy ponad 2000zł a dokładnie 2196zł z dniem dzisiejszym. Nasze wygrane to 7383zł z groszami. Trafiła nam sie też piątka i wtedy kase trzeba było odebrać osobiście z dowodem osobistym i jeszcze cisnąć po to do gdańska a i tak przelali to na konto potrącając chyba 10% na rzecz urzędu skarbowego. Dzisiaj celowaliśmy w szóstkę.
Ale zawsze, kiedy celujemy w szóstkę to wypada maksymalnie trójka. Jakby nie patrzeć jesteśmy 5 koła do przodu.
Zaplusuj wpis, jeśli dzisiaj coś trafimy to zdradzimy jakim systemem idziemy. Nie są to żadne powtarzalności z poprzednich lat losowań (tak za dzieciaka z matką robiliśmy i z tego co pamiętam zawsze byliśmy w plecy a ojciec przez to nadgodziny #!$%@?ł), ale biorę pod uwagę fakt, że w chyba Brazylii wyniki losowania wyświetliły sie jeszcze przed końcem losowania a chwile po jego rozpoczęciu XD dlatego też jestem pewien, że te kulki to one nie są na takiej zasadzie, że sobie przypadkowo wpadają w te komory a ogarnięte jest to na zasadzie zmniejszenia ryzyka, że system zbiera wszystkie wyniki w ciągu sekundy i komputer oblicza jakie liczby ma wylosować aby totalizator na siebie zarabiał. Tak jak maszyny w nielegalnych kasynach, bo w końcu takie gry są nielegalne. A lotto to co innego XD

#lotto #pieniadze
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@dzieju41 to dzisiaj słoników kupiliśmy, ja juz podjarany bo dwa słonie czyli wygrana x2 a tam 1zł x 2 xd
W zdrapkach zawsze tracimy. Jesteśmy w plecy jakieś 200zł a wygraliśmy może z 50zł. Nie więcej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zarzutkkake nie chcecie jakiegoś syndykatu założyć, ja o tym myślę od dawna, obstawiamy wszystkie kombinacje i wygrana w kieszeni, do tego może jakieś inwestycje w krypto (tu podobnie mając duży budżet można kombinować).
Eo Gordo co roku kusi.
  • Odpowiedz
  • 1
@pozmu jedyny syndykat jaki mi sie kojarzy to ten mokotowski co palce ludziom obcinali XD
Na poważnie to traktujemy to jako zabawe.
W przyszłym roku chcemy pobudować troche "budżetowych" czyli nieklimatyzowanych domków letniskowych nad morzem i to uważamy za inwestycje w przyszłość.
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Mam nadzieję, że trafisz wygraną. Już nie mogę się doczekać a może daj cynk na pw i sobie puszczę kupona to ci odpalę coś z wygranej i mireczkom gały wyjdą z zazdrości.
  • Odpowiedz
  • 0
@dzieju41 ogólnie to bierzemy 2 lub więcej losowań na chybił trafił a kolejne kupony robimy tak, że cyfry w przód lub tył od tych z kuponu. Czyli na kuponie masz 5 7 11 36 39 40 to zaznaczamy 4 6 10 35 38 39 i na drugim to samo ale w przód. Nie raz mieliśmy tak, że byśmy mieli piątki bo cyfry wpadały te same ale o jedno więcej.
I trzeci kupon
  • Odpowiedz