Wpis z mikrobloga

@Cisak ale jak inaczej patrzysz na Europę? Podejrzewam że tylko widziałeś autostrady, żadnego miasta / miasteczka nie odwiedziłeś, nie rozmawiałeś z lokalną ludnością o ich kulturze, podejściu do życia, problemach lub doświadczeniach.
nie rozmawiałeś z lokalną ludnością o ich kulturze, podejściu do życia, problemach lub doświadczeniach.


@Mexii: kto wyjezdzajac gdzies zaczepia lokalsow zeby pogadac o ich problemach?
@Mexii: i tak kazdy ma robic? bo badzmy szzdchy to #!$%@? kogos iteresuja problemy innych ludzi, zwlaszcza pol swiata dalej. jedzeisz tam ogladac inne widoki a nie te same problemy co masz w domu.
tutak mirek jezdzie po europie i widocznie mu to pasuje, a ty wystakujesz z filozofowaniem i jakimis jutubowymi podroznikami.
jakby kazdy tak robil to by luzie krzyzowali i palili zywcem kazdego turyste, dla samej zasady, zeby nie
@srgs A czy ja mówię że to złe co Mirek robi? Bardziej zadałem pytanie i odpowiedzi nie uzyskałem, tylko jakieś prywatne przemyślenia. Ja otrzymałem pytanie to odpowiedziałem. Zapomniałaś się jeszcze doczepić mojej sugestii zwiedzania miast, „jak to na wyjeździe zwiedza się miasta?! Tak nie wolno, bo mirabelka się oburzy i będą palić turystów” ( ͠° °)