Wpis z mikrobloga

Wasi prawnuczkowie, jak usłyszą że kiedyś 31 grudnia dziadek strzelał fajerwerkami i petardami co roku, w duchu pomyślą "dziadek to miał srogo nasrane w głowie". Tak jak 30 lat temu ludzie zakopywali śmieci pod ziemią, tak jak za 50 lat tylko oszołomy będą chodziły do kościoła, tak wasi prawnuczkowie będą was uważali za kompletnych dzbanów. Warszawa już nie strzela ze względu na zwierzęta, nie tylko "pieski", ale też zwierzęta w zoo, ptactwo nad Wisłą i wszystkie inne stworki które nie tylko są przestraszone, ale bardzo dużo z nich ginie.

Smutne jest to, że te zmiany w społeczeństwie zachodzą tak wolno. Inteligentna osoba przyjmuje logiczne argumenty i podejmuje właściwe decyzje, idzie do przodu. Zaprzeczanie logicznemu myśleniu na rzecz "kiedyś każdy strzelał i nie było problemu" to właśnie taka realna oznaka, że jesteś kompletnym idiotą. I to nie dotyczy jedynie fajerwerków.

#fajerwerki #sylwesterzwykopem #sylwester #warszawa i trochę #filozofia #przemyslenia
walzky - Wasi prawnuczkowie, jak usłyszą że kiedyś 31 grudnia dziadek strzelał fajerw...

źródło: 411370225_7148263208565148_8096555879923204643_n

Pobierz
  • 17
@winsxspl jeśli rzeczywiście porównujesz szczekanie psa do mordowania ptactwa, saren, dzików, wybudzania jeży, niedźwiedzi i innych dzikich zwierząt to wszystko wyjaśnia czemu głosujesz na konfę. Oprócz tego zaśmiecanie całej Polski, zanieczyszczanie powietrza jeden ch wie czym co tam wybucha, urwane palce i dłonie i wypłacanie związanych z tym dożywotnich rent przez państwo. Ale to za wiele dla idioty.
@JackBauer pies jest tak samo „męczony” w bloku, jak i na swoim podwórku. Wyłączając jakieś bardzo specyficzne rasy, tak czy inaczej pies bez przynajmniej 30 minut spaceru dziennie jest „męczony”.
@Podstarzaly_Mandalorianin i #!$%@?, co mnie bardzo denerwuje - Tatrzański Park Narodowy powinien mocno działać w kierunku zabronienia strzelania w „sylwestra marzeń” w Zakopanem. a#ale mają to w dupie, bo to stare je8ane dziady dogadane z miastem.
@walzky: ale tagujesz #warszawa - pytam - czy dużo jest tych niedźwiedzi dziko żyjących w Warszawie? Jak nie to pomyśl zanim coś zapostujesz. A potem pomyśl jeszcze raz ile w Warszawie jest psów zamkniętych na 28-30 metrach przez całe swoje życie, wypuszczanych na te kilka chwil w ciągu dnia żeby załatwić najbardziej podstawowe potrzeby. Siedzące całe dnie w samotności, kiedy ludzie są w pracy, przekarmiane, pozbawione ruchu i jakiejkolwiek intelektualnej stymulacji.
@Podstarzaly_Mandalorianin w środowisku psiarzy, z którym trochę mam styczności to już jest uznawane za bestialstwo ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja mam trochę luźniejsze podejście w tej kwestii, ale trzymanie psa w bloku uwzględniając kilka spacerów jest jak najbardziej okej nawet w zatwardziałym środowisku. Główną rzeczą która „realizuje” psa jest wąchanie i na to potrzebuje czasu na spacerze. Co do tagu to jest jak najbardziej zasadny, bo mówiłem o
, w duchu pomyślą "dziadek to miał srogo nasrane w głowie


@walzky: Mam to w dupie xD

do mordowania ptactwa, saren, dzików, wybudzania jeży, niedźwiedzi i innych dzikich zwierząt


@walzky: I te wszystkie stworzenia są mordowane w centrum Warszawki czy Krakowa? xD

urwane palce i dłonie i wypłacanie związanych z tym dożywotnich rent p


@walzky: Miliony urwanych dłoni co roku xD

pies jest tak samo „męczony” w bloku, jak
@rolnik_wykopowy pies potrzebuje mieć spełnione kilka prostych potrzeb. Zanim zaczniesz mędrkować „na chłopski rozum”, poczytaj. Weź w ręce dobrą książkę, posłuchaj behawiorystów, ludzi którzy z psami pracują na codzień. Mieliśmy już ostatnie 8 lat ekipę, która zamiast słuchać ekspertów robiła po swojemu - wiadomo jak to wyglądało.