Wpis z mikrobloga

Zobaczcie tutaj ludzki odpad, jakim jest @suche_gacie
Ten pet poszedł pić z innym wykopkiem, a gdy tamten się spił i zasnął to ten ludzki odpad robi zdjęcia i wrzuca na wykop żeby ośmieszyć. I to wszystko znając tamtego wykopka, umawiając się z nim na picie, a wczesniej pisząc z nim na wykopie/discordzie.

Trzeba by niezłym #!$%@? żeby z kimś pić, a potem robić mu zdjęcia jak się upije i wrzucać do neta. Niezła gnida z @suche_gacie

https://wykop.pl/wpis/74397771/polecam-wykoppiwo-z-uzytkownikiem-prawiczek92-jak-
#sylwesterzwykopem #alkoholizm #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #wykoppiwo
dziadeq - Zobaczcie tutaj ludzki odpad, jakim jest @suchegacie
Ten pet poszedł pić z ...

źródło: ludzki smiec

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 25
@Gandern: ja alkoholu nie piję, nie schlewam się ale żyjemy w wolnym kraju, chcesz to zalej pałę i śpij na dworcu. Ale nikt nie ma prawa robić Tobie zdjęć, wrzucać do neta, wcześniej udając kolege i ośmieszając Ciebie. Pluć na tego peta.
  • Odpowiedz
@sql_: ja dlatego nigdy bym nie poszedł pić albo ostrzej bawić się z przegrywami. To na pewno nie było normictwo bo normictwo przeważnie takich rzeczy nie robi. Jest taka niepisana zasada żeby nie robić zdjęcia ludziom strupionym a jak ktoś jest w złym stanie to po prostu zamówić mu jakiegoś ubera albo coś.

Kiedyś jednemu wykopkowi postawiłem piwo czy coś to mi pisał na pw żebym mu podal konto żeby mi
  • Odpowiedz