Wpis z mikrobloga

@lentylka: a znasz ludzi z Jastrzębia? Jestem z okolicy i zalalbym to miasto betonem. Nie cierpię tam jeździć. Sztuczne miasto powstałe dzięki kopalniom i przy takich podatkach, które płacą właśnie kopalnie Jastrzębie nie potrafi nic stworzyć. Sąsiednie Żory mają już kilka stref ekonomicznych, nawet Pawłowice są na etapie tworzenia swojej strefy, a ludzie z Jastrzębia za pracą jeżdżą busami do Ostrawy. Głupi wiadukt to przedsięwzięcie na prawie 10lat. Nie wspominam o
@lentylka: Czemu to zrobiłaś? () Co do miejsc nie mam pojęcia, bliżej mam do Żor, do Jastrzębia jak nie muszę to nie jeżdżę. W Żorach dużo ludzi jest na cegielni, bo rynek to akurat jest wymarły. W Jastrzębiu to kojarzę klub gryfna lama, jako dziewczyna pewnie tam poznasz ludzi. Ale serio czemu wybrałaś akurat Jastrzębie?
@pedros92: tylko że strefa w Żorach a w Jastrzębiu to niebo a piekło, niestety my mamy szkody górnicze a nikt na tym budować nie chce. Ja to miasto lubię i mieszkam tu już dość długo. Małe korki, wszędzie blisko, mamy swoje kluby z olbrzymimi osiągnięciami, miasto po nie udolnej władzy pana z Bzia, zmienia się na lepsze. Jest czysto, jest zielono. Ja je lubię :D
@lentylka: Pub / pizzeria Pivnica na Karola Miarki, stary zdrój w zdroju, pub żywiecki, w hotelu Dąbrówka też fajna restauracja i można się spotkać tam również na piwo i dobrze pojeść. raczej po innych barach nie chodzę :P
@Wunszz jak na razie, wszystko co jadłam (a jadłam picke tam na tym deptaku, burgera koło ulicy Śląskiej, kebsa również koło Śląskiej i coś na dowóz, domowe smaki?) I wszystko było super smaczne