Wpis z mikrobloga

Pewnie dużo ludzi idzie dziś do pracy po długim wolnym. Więc pomyślcie sobie, ile zarabiacie w tej pracy... Masz już? Przypomniałeś sobie?
To teraz obczaj to, że zwykła kasjerka w biedrze dostaje 5 koła. I co zaskoczony? No właśnie, pomyśl o swej edukacji, rozwoju, harówce i co?
I nic. Pani z kasy z biedry bierze 5 koła bez rozwoju. Także tego.

#pracbaza #korposwiat #praca #biedronka #lidl #zabka
pearl_jamik - Pewnie dużo ludzi idzie dziś do pracy po długim wolnym. Więc pomyślcie ...

źródło: z29686327AMP,Kasjerkom-Biedronki-nie-podoba-sie-to--ze-musza-pr

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: no i niech tyle zarabiają, ja mam 3x tyle i to netto, a nie brutto. Pracuję z domu, wychodzi może 2h roboty dziennie, przez resztę czasu leżę, śpię, załatwiam sprawy, wychodzę z psem itp. Elastyczne godziny pracy - nie mam tak jak większość że o 5 #!$%@? budzik, o której wstanę to o tej wstanę. Na to wszystko uczyłem się, kształciłem, w momencie gdy ja kułem do kolosa na studiach
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: Teraz każdy chciałby klikać w komputer, dlatego takie prace typu biedronka lub inne fizyczne są coraz lepiej płatne.

Kolega rozwozi mięso w nocy i zarabia 9k. Nie trzeba żadnych umiejętności, wystarczy prawo jazdy B.
  • Odpowiedz
@pearl_jamik:
1. 5k w biedronce to nak te 15k kazdego programisty
2. Nawet gdyby zarabialy tyle i wiecej to i tak wolalbym mniej zarabiac i miec chillere klikajac w kakuter.
  • Odpowiedz
Tylko ze Pani z biedronki przez całe 8 godzin ma #!$%@?.


@Arktosik: tylko ze 8h i pyk reset i masz w d. a w innych pracach, gdzie nawet osoba ze specjalistycznym wyksztalceniem, czesto inzy potrafi dostawac niewiele wiecej ale za to musi, znaczy sie chce huehuehue, zapiedalac 2x tyle.
  • Odpowiedz
pomyśl o swej edukacji


@pearl_jamik: no opowiedz mi o swojej ciezkiej edukacji na politechnice typu pan da 3 i chlanie na miasteczku studenckim

rozwoju


@pearl_jamik: angielski na "b2" w stylu "how i can take #!$%@?"?

harówce


@pearl_jamik: harówka w sensie wstajesz rano, włączasz kompa, nawijasz scrummasterowi makaron na uszy i pol dnia przegladasz wykop, ewentualnie scrollujesz stackoverflow

I nic. Pani z kasy z biedry bierze 5 koła bez rozwoju.
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: w tej chwili mam wygodną pracę na home office, gdzie do biura przyjeżdżam raz w miesiącu. A w samej pracy coś się dzieje przez może 25% czasu dyżuru. Reszta to chillowanie, można se grać w gierki albo oglądać jutuby.

I możę nie zarabiam tam kokosów, bo jakieś 5000 wyjdzie do ręki. Da się spiąć dupę i zarobić 2x tyle - ale ja nie muszę. Pieniędzy mi wystarcza na wszystko i
  • Odpowiedz