Wpis z mikrobloga

@ScarfaceJohnny: w prime Magicala chwilę oglądałem ten "spektakl" jak było wielu "aktorów" ale teraz jak widziałem jak ktoś wrzucał screeny to oni we 2 siedzą w lokum któremu bliżej do wiaty na kubły na śmieci niż do mieszkania. Nie oceniam i nikomu nie będę mówił jak ma spędzać wolny czas i co oglądać ale zastanawiam się co oni tam robią, że w dalszym ciągu mają widownie, co może robić 2 alkoholików?
@Armando103 @ScarfaceJohnny: a u was to skąd taka sraczka w obronie meneli i ich żulerskiego losu? Nikt raszejskim robakom wódy na siłę do gardła nie wlewał, sami wybrali sobie taki żywot, więc do kogo pretensje? A to że ktoś zrobił sobie rozrywkę z ich życiowych potyczek to co w tym złego niby? Mariusz świadomie brał udział w strimach na urzędniczej, a że u2 się skończyła to przeniósł strimerską działalność na swój
@zajzerek: ale co cię tak typie dziwi? Dla kogoś to była jakaś forma rozrywki i zwyczajnie zirytowało go to, że ktoś to w taki sposób przerwał. Nie wiem, komuś innemu #!$%@? neta/netflixa/padnie prąd, to też się #!$%@? i ponarzeka. To normalne. Nie wiem skąd takie nieironiczne wnioski z dupy, że komuś wali się świat, bo nie może aktualnie oglądać dwójki meneli xD To chwilowo #!$%@?, ale nikt nie wpada z tego