Wpis z mikrobloga

O szlag, pograłem sobie przez jakiś czas w #cyberpunk2077 na #boosteroid ale byłem średnio zadowolony (kolejki, lagi itp.) więc postanowiłem zainstalować grę natywnie na swoim laptopie. Okazało się jednak, że testy wydajności są całkiem obiecujące, ale problem pojawił się w momencie gdy próowałem odpalić grę. Otóż zwraca mi następujący komunikat:

ten zapis został utworzony podczas rozgrywki „Widma wolności” Nie można go wczytać kiedy grasz w podstawową wersję gry


Prawdopodobnie z jakiegoś powodu boosteroid załapał mi wersję z DLC której nie mam na steamie xD Teraz mam problem bo kilkanaście godzin gry pójdzie w dupe jeśli nie kupię dodatku. Myślicie jest jakiś sposób aby naprawić save'a?
samsepiol - O szlag, pograłem sobie przez jakiś czas w #cyberpunk2077 na #boosteroid ...

źródło: cyberpunk

Pobierz
  • 3
  • 0
@Alkreni: wolałem raczej ograć podstawkę i zabrać się za dodatek dopiero jeśli siądzie mi główny wątek, ale chyba nie mam wyboru. Powiesz mi czy dodatek wpływa w jakiś sposób na rozgrywkę w głównej fabule czy aktywuje się dopiero po przejściu podstawki?