Wpis z mikrobloga

@Malinowy_nos: artykul zlecony przez pzfd w ktorym jedynym wypowiadajacym sie jest prezes tego zwiazku, reszta insynuacji to somysly tegoz prezesa wymiksowane z bujna wyobraznia pani redaktur. Wszystko w tym artykule to prezentacja pomyslu zwiazku i tego jak ma niby „ratowac”
@Malinowy_nos
Nie wiem z czego się cieszysz, skoro wrzucą prawdopodobnie kryterium dochodowe, limit ceny metra bądź nawet limit metrażu.
Niestety w tych warunkach żaden wykopek się na ten kredyt nie załapie, gdyż jak wiadomo każdy tutaj zarabia co najmniej 15k.
Nie wiem z czego się cieszysz


@luke-dolla7: cieszę się bo wybudowałem dom na kredyt w 2021 roku - kredyt 540 tysięcy a dom warty 2 miliony obecnie. Także im wyżej tym lepiej jak dla mnie. Zresztą w ogóle twierdzę, że jeśli się ktoś nie załapał w ostatnich latach na kupno nieruchomości to teraz będzie to dostępne tylko dla wybranych. I osobiście uważam, że nawet jak ludziom skoczyły raty dwukrotnie tak jak
ceny nieruchów #!$%@?


@luke-dolla7: no nie do końca bo np. w przypadku sytuacji kryzysowej takiej jak poważna choroba, długotrwała utrata pracy przez chorobę itp. to zawsze mam możliwość sprzedaży a im drożej tym lepiej
2 miliony może i warty,tylko kto go kupi :)


@ajde: w zeszłym roku wystawiliśmy z żoną na sprzedaż na próbę i dostaliśmy taką właśnie ofertę. A wystawiliśmy za 2250000 zł. Dom we Wrocławiu