Wpis z mikrobloga

Przy równym zaangażowaniu mężczyzn w życie rodzinne m.in. opiekę nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi, będziemy mogli za kilka lat rozmawiać być może, czy i jak powinniśmy zrównywać wiek emerytalny kobiet i mężczyzn


Ta wypowiedź "ministry" ds. równości nie tylko pięknie pokazuje lewacką interpretację pojęcia "równouprawnienie", ale stanowi również dobitny przykład lewackiej logiki. Aktywiszcze chce zjeść ciastko i mieć ciastko. Czerwony pudel wskazuje, że mężczyźni powinni bardziej angażować się w opiekę nad członkami rodziny. Po części można się zgodzić, ojcowie powinni poświęcać więcej czasu na wychowanie synów. Tylko w jaki sposób mamy to osiągnąć, skoro zadaniem facecika jest zapierdziel jak w kołowrotku, aż do śmierci (co czwarty facecik w Polsce nie dożywa do emerytury). Niestety tego się nie dowiemy.

Polskę czekają ciemne lata pod rządami czerwonej koalicji. Nie ulega już wątpliwości, że ten nowy gównoresort jest tylko poszerzeniem koryta i miejscem wyładowania frustracji przez mizoandryczne wiedźmy.

#bekazlewactwa #lewackalogika #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #polityka
zarzutkin - >Przy równym zaangażowaniu mężczyzn w życie rodzinne m.in. opiekę nad oso...

źródło: 2AExJ2J1TfwavDW

Pobierz
  • 90
@zarzutkin: od 2 miesięcy #!$%@? do lekarza regularnie z powodu niedawnego schorzenia i to co mi się rzuciło w oczy to, że starsze osoby do lekarza prowadzą głównie mężczyźni. Widziałem może jedną kobietę prowadzącą swoją starszą matkę w sile wieku do lekarza, taki głupi przykład pokazuje dobitnie jakieś #!$%@? o równej opiece nad starszymi.
Jeżeli natomiast mężczyźni nie dożywają emerytury bądź na emeryturze żyją tylko kilka lat to już jest wina tylko i wyłącznie MĘŻCZYZN i co najwyżej powinno się ich za to krytykować ewentualnie wyśmiewać.


@za57o: a ja uważam że jest to wina społeczeństwa które od mężczyzn oczekuje określonych zachowań.
@zarzutkin: ja muszę urodzić dziecko i #!$%@?ć w robocie to ty możesz poświęcić więcej czasow rodzinie
proste
a jak się komuś nie podoba to wystarczy nie zalewać formy
also
wszelkie skargi i adnotacje chętnie poczyta Xi Jinping.
przez takie zagrywki kiedyś wróci PiS w koalicji z Konfederacją.


@mk321: Ta pierwsza partia zlikwidowała działania zmierzające do równości a ta druga też jakoś nie wygląda jakby jej chciała.

Przy całym absurdzie tej wypowiedzi, wydaje się że na ten moment jakiekolwiek podniesienie wieku emerytalnego jest nierealne a zrównanie przez obniżkę to by był ekonomiczny absurd.
Przy równym zaangażowaniu mężczyzn w życie rodzinne m.in. opiekę nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi, będziemy mogli za kilka lat rozmawiać być może, czy i jak powinniśmy zrównywać wiek emerytalny kobiet i mężczyzn


@zarzutkin: To zdanie pokazuje fundamentalne niezrozumienie spraw równouprawnienia, mieszając kwestie narzucone prawnie z kwestiami będącymi nieodzownie elementem dobrowolnej umowy między dwójką dorosłych ludzi w związku. To jakby stwierdzić, że skoro kobiety mają mniej orgazmów od mężczyzn, to służba wojskowa będzie
@zarzutkin: Jak wiadomo, większość Polaków głosowało nie na partię, ale przeciw pisowi - i słusznie. Efektem ubocznym jest lewica w sejmie która osobiście boli mnie jak drzazga w palcu. Mizoandryczna, odklejona zgraja. Chciałbym aby wywalili ich z Koalicji, by stali się kimś na wzór Konfederacji, których głosy nie maja żadnego znaczenia, bo z pisem z pewnością nie będą głosować. No i w ogóle ministerstwo ds równości to żart, to jest ministerstwo
@zarzutkin: starałem się o świadczenie pielegnacyjne bo 2 lata zajmowałem się ciężko chorym ojcem i nie dostałem bo jego żona żyje a według prawa jak żona żyje to syn nie może pobierać świadczenia...tylko ona, 60kg babka i nie przeniosłaby chłopa 95kg a na pielegniarke sam bym nie zarobił, poza tym byłaby 8 godzin a ja reszte po pracy musiałbym ogarniać. Nawet jak go zakazili w szpitalu to nie chcieli płacić za