Wpis z mikrobloga

@pome8_8: nie no ok ale pierwsze co mi się rzuciło w oczy, sam tam swego czasu malowałem trochę ale po ten praca, żona, dzieci i podziwiam tylko tych co malują, obraz w sumie bardzo ciekawy
  • Odpowiedz
  • 0
@Ziutek_Grabaz: skoro nóżka jest w drugą stronę, to daszek również jest, ponieważ jego potrzymanie to przedłużenie nóżki. To naprawdę nie jest trudne do zrozumienia
  • Odpowiedz
  • 1
@Ziutek_Grabaz: najpierw stwierdziłeś że nozka jest źle postawiona, a po tym jak zamieściłam zdjęcie zmieniłeś narrację, że chodzi o górę, usilnie nie chcąc zrozumieć dlaczego ta góra tak wygląda, a teraz z braku laku że już nie chodzi o sam obraz, ale o to że ktoś zle postawił śmietnik. Wykopki codziennie uczą mnie cierpliwości do drugiego człowieka. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
malarz źle postawił śmietnik


@Ziutek_Grabaz: malarz wydawało mi sie jest od malowania, a nie od umiejscowienia obiektów małej architektury w mieście wojewódzkim( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: nie wiem czy to nie zależy raczej od tego, że to nie należy do zawodu malarza tylko osoby odpowiedzialnej za planowanie przestrzenne miast czy coś w podobie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz