Wpis z mikrobloga

siema mam pytanie moze w koncu tutaj znajde na to odpowiedz co i ile jakiego benzo musial bym zarzyc zeby umrzec
jak zazylem paczke klonow i inne leki mam to w wpisie innym to nie umarlem ale przez adrenaline bo wwstrzykneli
ale tak to ile ,a, jakiegos benzo walnac zeby odetchnac na smierc
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@gohaszczocha: za duzo rozumiem i to jest pzytlaczajace
przez to ze troche za duzo i za szybbko przezyklem rzeczy o ktorych nawet bym nie byl w stanie pomyslec sie wydazyly
i jak cos jestem nieletni ale #!$%@? mnie to ze kazdy od razu z gory #!$%@? mlodz=sze osoby bo nie maja odpowiedniej wiedzy czy nie orzerzyli wiesz o co mi na pewno chodzi
wiec prosze podchodzcie do rozmowey normalnie mam 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Detektowizjer: wlasnie o tym mowie
nie ma sensu rozmawiac z osoba ktora nie rozumie
nie wiem co to
jakby 3 oko
poprostu sytuacja wygladala by tak ze poszedl bym do psychologa a to on aczol by mi plakac w ramie i bym mu muisial podac chusteczki
  • Odpowiedz
@jan-bury: Mordeczko jestem strażakiem, mam 25 lat troche cierpienia, śmierci, krzywdy widziałem. Uwierz mi na słowo przyjacielu, że to nie jest rozwiązanie problemów. Bardzo często odbieramy otoczenie jako atakujące nas. Odbieramy je w ten sposób, iż sami chcemy je tak odbierać, stawiać się w roli pokrzywdzonego. Nie wiem co przeszedłeś ale polecam ci psychoerapetę i rozmowa z rodzicami co naprawdę Cię boli. Sam chodzę i wyciągnęło mnie to z gówna i
  • Odpowiedz