Wpis z mikrobloga

@WooYeK: pojeździłeś cos ? Trochę pośmigałem cadillaciem na czasówce ale to co kręcą ludzie w czołówce to masakra. To jest 6-7 sekund w plecy na kółku. Ja wiem ze idea le mans jest inna wiec akurat tu chyba nie będę się bawił w czasówki tylko dłuższe przejazdy bo po tym torze można jeździć godzinami. Fajne combo jest Sauber C9 i ten tor :)
via Android
  • 0
@sEB-q o jak widać wyżej, pojeździłem jeden wieczór, ale tylko Cadillac'iem.
To, że niektóre combosy w AMS2 są wyzwaniem to jest jasne, Nurburgring jest też oblegany. Ale to co z Le Mans jest grane to szaleństwo. Niestety czym głębiej wchodzisz z hotlapami, tym bardziej się przekonujesz że z fizyka niestety coś nie gra do końca. Automobilista to jest jedyny tytuł w którym szybko, to nie gripem na okrągło, tylko często bokiem.
@WooYeK: a faktycznie :) No niezły czas :) Fakt fizyka jest jaka jest, ale wole taką niż np tą w rfactor 2. ACC mnie nie bawi pojeździłem trochę w LFM ale GT3 to nie moja bajka. Tak naprawdę Automobilista 2 nie ma konkurencji (szczególnie w F1) teraz bo znowu Assetto Corsa jest już tak archaiczna że bez dodatkowych aplikacji i konfigurowania ich widać ząb czasu. Ale fakt fizyka zalatuje ulepszonym Project
via Android
  • 0
@sEB-q Ja na przykład nie spróbowałem nigdy RF2. Z ACC mam tak samo, dwie klasy aut to za mało, pozatym nie mój gust. AC od samego początku mi się nie podobało. Jasna sprawa że ten symulator ma przez mody potencjał, ale ile można sie bawić w modowanie aut, torów, SOL i inne bzdury.
Dlatego uważam że IRacing ma najwięcej zalet z wszystkich symulatorów, ale jest drogie.
LFS stawiam i tak ponad wszystkie
@WooYeK: AC konfigurujesz raz i potem aby instalacją modów przez drag and drop do content managera. W LFM dodali AC, różne typy eventow - mazda mx5, f3, lmp, tcr itp. Warto ogarnąć i spróbować - nowy sezon od poniedziałku.
via Android
  • 0
@czarekfcb Tzn nie chce wyjść na ignoranta, wiem o tym ze AC ma CM, bawiłem się w to, nagrywałem nawet jakieś filmiki.
Poprostu AC krotko mowiac mi nie leży, wiem że jest kilka dobrych polskich lig jak np FairRacing, gdzie chłopaki używają tylko quality modów i wspierają jak trzeba, mają bardzo rozbudowany regulamin, zdawanie licencji itp. Ale wciąż, nie każdemu musi ten tytuł pasować.
WooYeK - @czarekfcb Tzn nie chce wyjść na ignoranta, wiem o tym ze AC ma CM, bawiłem ...