Wpis z mikrobloga

Jestem mega zaskoczony jaki ten serial jest zajebisty. Takie polskie, szlacheckie The Office - cringeowe sytuacje, randomowe spojrzenia w kamere, nawiązania do współczesności (przewijanie kieszonkowego obrazka), polskiej popkultury, memów (Pan Paweł XD). Mam nadzieję na kolejny sezon xd #1670 #netflix #seriale
kolegaBob - Jestem mega zaskoczony jaki ten serial jest zajebisty. Takie polskie, szl...

źródło: 1670-film-netflix

Pobierz
  • 308
  • Odpowiedz
jest polew z papieza, a czy będą się śmiać z lgbt, obecnych wladz i imigrantow ? ( ͡º ͜ʖ͡º) to by było dopiero


@uncles: olaboga papieża obrażajo
  • Odpowiedz
@L3gion: typowe xD. Nawciskaj jednej stronie bezbeckich złośliwości, a potem "no ale miej trochę dystansu, wyjmij kija z dupy" xD. No i oczywiście jest beka z papieża - Jan Paweł czaisz hehe mame czemu nie śmiejesz. Żarty na poziomie polskich kabaretów, ale jest odchył fajnopolacki więc uśmiechniętoidy wniebowzięte xD.
  • Odpowiedz
  • 15
@kolegaBob Ale nad czym wy się spuszczacie? Po pierwszych dwóch odcinkach ten serial prezentuje się jako bardzo mocny kabaretowy średniak.

Jak człowiek słyszy ten topowy humor typu: "wymiana chłopska Erasmus" to ma ochotę #!$%@? baranka w ścianę
  • Odpowiedz
Nie wiedziałeś że każda krytyka wielkiej bolzgi i bolaków to "lewactwo"?


@L3gion: wiem dzięki wykopowi, ale traktowanie tak śmiertelnie poważnie głupkowatego serialu komediowego to jakiś wyższy poziom #!$%@?.
  • Odpowiedz
a czy będą się śmiać z lgbt, obecnych wladz i imigrantow ? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@uncles: No tak, bo największe słynne Polskie problemy to LGBT, imigranci i lewacka władza. Więc trzeba je oddać w serialu o Polskiej mentalności xD
  • Odpowiedz
@uncles: The Office śmieje się ze wszystkiego. No ale ja oglądam seriale komediowe dla śmiechu, a nie po to by łechtały moje poglądy polityczne czy mówiły o problemach "current year".
  • Odpowiedz
@Bover: jakie urojenia? Obejrzałem 2 odcinki (wyłączyłem, bo bezbek, 1 w miarę śmieszny moment na odcinek. I tak się przemęczyłem, bo kumpel zachwalał) i postać córki głównego bohatera wybitnie się wyróżniała na tle reszty xD I nie, nie mam bólu dupy o to, jestem przyzwyczajony do lekkiej propagandy na netfliksie i nie jestem prawakiem "kulturowym", no ale trzeba być ślepym, by tego nie widzieć. Sam fakt, że nad tym serialem na
  • Odpowiedz