Wpis z mikrobloga

Co można dać dla ponad rocznego dziecka i około 4 latki? Chciałbym dać jakiś drobny upominek, zabawkę (typu plastelina, farby itp.) oraz zdrową alterntywę słodyczy. Ktoś z was ma jakieś konkretne produkty do polecenia które można nabyć od ręki w galerii itp. ? #dzieci #pytanie #pytaniedoeksperta #prezent
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@moll: Jeżeli masz pomysł na te dwie opcje możesz je podać, wybiorę sobie to co bardziej będzie mi się podobało
  • Odpowiedz
@HBVST koniecznie owocowe musiki do jedzenia (kubus albo owolovo) bedzie dla obojga!!! w smyku(?)ostatnio widzialam taki dwupak dosc małych maskotek króliczkow rozowe i niebieskie albo dwa odcienie beżowe za 49.99. ewentualnie w empiku jakies puzzle/kolorowanki z bajki ktore sa teraz na topie (np. bluey, psi patrol, bing)
  • Odpowiedz
@HBVST: osobne to na przykład jakieś piankoliny, kolorowanki z naklejkami dla starszej i ksiażeczka z grubymi stronami (wierszyki, same obrazki) dla młodszej. Coś wspólnego? Najprostszy zestaw "garnków" dla dzieci - młodsza będzoe trzaskać, starsza gotować lalkom. Szmaciane lalki też się sprawdzą dla obu.
Zdrowe alternatywy dla słodyczy też tylko z nazwy potrafią być zdrowe... Ewentualnie musy owocowe, ale to też nie każde dziecko lubi, więc o słodycze warto zapytać rodziców, jaka
  • Odpowiedz
  • 0
@moll: Sam studiuje kierunek z tym związany i jest straszna posucha w tego typu produktach nad czym ubolewam odnośnie alternatyw dla słodyczy
  • Odpowiedz
@HBVST: a ja wychodzę z założenia, że zwykłe słodycze od czasu do czasu są lepszym rozwiązaniem niż zaklinanie rzeczywistości, że nie istnieją.
Za to jak ktoś pytał czy słodycze, to mówiłam że jak chce koniecznie to lepiej owoce, bo jak słodycze to żadna wielką atrakcją to dzieciaki sam chętniej sięgają po owoce
  • Odpowiedz
@HBVST: kredki peanut i papier w rolce, a dla 4 latki może być playdoh albo farbki do malowania palcami ;) w Auchan/B1 (na regale z chipsami) są chrupki jaglane, ryżowe i kukurydziae.
  • Odpowiedz