Wpis z mikrobloga

Ci z PiSu i Republiki to jak dzieci XD Przyznają się w oczywisty sposób, że ich telewizja to tak naprawdę Republika PiS, ale chyba nie są tego świadomi. Obrażają się jak dzieci bo ktoś nie chce u nich reklam i sądzą, że nagle Polscy przestaną kupować w IKEA. Jeszcze pewnie są przekonani że te firmy się wystraszą bo taka Lichocka napisała, że już nigdy na #pysznepl nie zamówi XD Jak Ci ludzie doszli w polityce tak wysoko? Przecież dla każdego kto ma IQ >90 oczywiste jest, że firmy od razu się zorientowały, że to wyborcy opozycji są dla nich tą grupą na której mogą stracić dużo więcej niż emeryci, często mieszkający na wsiach zabitych dechami, którzy głosowali na PiS. Republika ginie na naszych oczach. Nawet Żabka ich olała (chociaż oni są i tak do Rydzyka bardziej niż Sakiewicza). Obajtek, nawet jak sypnie groszem, to pewnie małym bo też nie będzie brał na siebie jeszcze jednego wyroku za marnowanie kasy spółki. Także - REPUBLIKA BYE BYE.
#republika #tvpis #bekazpisu #bekazpodludzi #sejm #polityka
Nobody32 - Ci z PiSu i Republiki to jak dzieci XD Przyznają się w oczywisty sposób, ż...

źródło: IMG_1894

Pobierz
  • 24
@JuliuszSlowacki: ale Ty wiesz, że tą lukę gdyby "IKEA i jej setka tysiecy miejsc pracy" nie była obecna w Polsce to by wypełnił ktoś inny i po prostu ktoś inny dałby tą "Setkę tysiąca miejsc pracy"? To tak nie działa, że jakby wyyebać z Polski Ikea, Rossmann, MediaMarkt to byśmy dalej robili zakupy na rynku ;). Rusz trochę łbem :D
@markhausen: o wypraszam sobie, mam biurko z bodzia od kilku lat i to najsolidniejszy mebel jaki kiedykolwiek miałem
choć fakt faktem, wziąłem model w którym blat ma z 10 cm grubości i wytrzymałby chyba nawet wybuch granatu
ale Ty wiesz, że tą lukę gdyby

@Blahhblahh: gdyby babcia miała ch*ja to by była dziadkiem.

Że już nie wspomnę że co to zmienia w mojej wypowiedzi? Jak nie IKEA to inny JYSK by dzisiaj bojkotował to gówno w republice. Pisałbym dokładnie to samo, tylko używał innej nazwy.