Wpis z mikrobloga

@Jaadammm:

– Gandolfie, czy widzisz monsterka swoim elfim wzrokiem?
– Tak Bildo, nie widzę. W labiryncie dałna wzrok elfa jest ślepy od walenia dykty.

Epicka przygoda, żul, gimbus i stara prukwa przemierzą labirynt dałna ustawiony z palet, by pokonać cyklopa smoka czarnoksiężnika ochroniarza, który jest starym milicjantem na rencie.
  • Odpowiedz
Dodatkowo w biedrze korzystając z kasy samoobsługowej nie czujesz się jak złodziej, który musi skanować paragon, żeby otworzyć bramkę gdy idziesz z torbami i jest to niewygodne


@Nowystaryziel: za to musisz każdy rodzaj pieczywa pakować osobno bo naraz możesz wybrać tylko jeden rodzaj i każe ci go odkładać na wagę więc albo pakujesz pięć różnych bułek w pięć foliówek jak covidianin albo wyciągasz wszystko i dokladasz osobno do wagi z ręki
  • Odpowiedz
@Jaadammm: ostatnio była promocja w biedrze na mandarynki za siatkę 1kg. Tylko że były 2 różne rodzaje tych mandarynek. Ale spoko, bo było info na cenówce, żeby sprawdzić kraj pochodzenia. Patrzę na jedną siatkę - Hiszpania. Patrzę na drugą - Hiszpania.
  • Odpowiedz
@Jaadammm: ale to ze wezmiesz olej i cukier to nie koniec questa. Jest jeszcze finał ze smokiem czyli to c,y promocja sie nabije na kasie czy jest jakiś zupelnym przypadkiem blad i wbije w normalnej cenie xD potem zostaje tylkk klotnia z kasjerka i kule ognia z kolejki
  • Odpowiedz
kopałbym po ryju tego kto wymyśla te ich #!$%@? questy promocyjne.


@Bodzias1844: trochę pogrzebałem i znalazłem osoby które mogą być odpowiedzialny za ten cały chłam.

Zaczynając od zarządu:
https://rejestr.io/krs/222483/jeronimo-martins-polska
Pedro Manuel De Castro Soares Dos Santos
Jarosław Adam Sobczyk
Luis Filipe Aguiar Gomes De Araujo
Maciej Łukowski
Maria Manuela Dos Santos Paz Fonseca De Barros
Marcin Jerzy Ładak
Paweł Marcin Stolecki

Z marketingu:
Beata Jankowiak
https://www.wiadomoscihandlowe.pl/najwieksze-sieci-handlowe/biedronka/beata-jankowiak-czlonkiem-zarzadu-i-dyrektorem-marketingu-jeronimo-martins-polska-2452088

oraz

Dorota Wrotek-Gut
https://www.linkedin.com/in/dorota-wrotek-gut-7b5b1656/?originalSubdomain=pl
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: za to musisz każdy rodzaj pieczywa pakować osobno bo naraz możesz wybrać tylko jeden rodzaj i każe ci go odkładać na wagę więc albo pakujesz pięć różnych bułek w pięć foliówek jak covidianin albo wyciągasz wszystko i dokladasz osobno do wagi z ręki skanując je pojedynczo


@Pangia: i potem masz pięć siatek w domu na różne szpargały, gdzie wady? ja często tak robię, że pakuję te same towary w
  • Odpowiedz
  • 0
@Bodzias1844 kopałbys po ryju bo jesteś prymitywny i nawet tak prosty przekaz do ciebie nie dociera, możesz mieć na ten temat jakieś zdanie, ale żeby tak się tym ekscytowac to albo jesteś glupi albo wyborca pis.
Druga sprawa, do biedronki chodzą równie prymitywni ludzie jak ty, więc przekaz powinien być bardziej oczywisty, tu trzeba jakąś analizę przeprowadzić, mieć te 3 klasy podstawówki skończone, inaczej klapa, łeb siada.
:)
  • Odpowiedz
jeszcze na stoisku z warzywami/owocami


@szuleer: Byłem dzisiaj, ta kartka wisiała dosłownie wszędzie. Na warzywach, produktach suchych, konserwach i oczywiście przy oleju i cukrze.
  • Odpowiedz
@Jaadammm: ale najpierw musisz odnaleźć odpowiedni olej między czipsami i pieczywem, a później szukać po całym sklepie kilku opakowań konkretnego cukru ukrytego między zabawkami dla dzieci i pampersami... TIME IS RUNNING OUT!!
  • Odpowiedz