Wpis z mikrobloga

Z opóźnieniem, ale nie mniej istotnie, potwierdzam, że @JakDorobic_com dotrzymał słowa i dostarczył Mikołajkowe #rozdajo, które udało mi się wygrać. W celu realizacji vouchera na zawrotną sumę 40 zł, po raz pierwszy od czasów Zygmunta Wazy (co turlał głazy), udałem się na wizytację krajoznawczą do jednego z obiektów użyteczności publicznej, popularnie zwanego też dyskontem, o kwiecistej nazwie pewnego owada. Już po przekroczeniu progu dało się odczuć ten oryginalny i niepowtarzalny klimat, którym #!$%@?ą się placówki tej sieci, i to niezależnie od szerokości geograficznej. Podniosła atmosfera świąteczno-noworoczna dawała się we znaki nie tylko poprzez wielobarwny anturaż, ale także ze względu na wolumen asortymentu, który znajdował się w koszykach i wózkach odwiedzających. Niestrudzonym krokiem udałem się w strategiczne miejsce bogate w towar pierwszej potrzeby jakim niewątpliwie jest znany z łaciny PAPIRUS TOALETILUS. Ku mojego zaskoczeniu, w miejscu regularnego spoczynku tego produktu, zastała mnie zionąca beznadzieją pustka. "Nie tego siem spodziewał siem po tylu latach niebytu tutajże", pomyślałem na głos. Uprzejma Pani Asystentka, która akurat przechodziła obok, spytała czy czegoś mi nie trzeba. Podzieliłem się z nią swoim smutkiem. Stwierdziła, że "papiru nima i nie bydzie". Doradziła, że jest akurat promocja na mydło. Nie zastanawiając się szczególnie nad tym wyszedłem z założenia, że "jak się bawić to się bawić" i "kto bogatemu zabroni". Chwyciłem więc karton mydeł i niczym wonsz rzeczny udałem się slalomem w kierunku Wielkich Zderzaczy Hadronów znanych też jako kasy. Jako, że nie było kolejki, zająłem dumne pole-position i umieściłem swoją decyzję zakupową na pasie transmisyjnym. Po nieuniknionym zindeksowaniu towaru, podzieliłem się z Panią obsługującą kasę wspomniany we wstępie voucher. Gdy okazało się, że idealnie zmieściłem się w wyznaczonym limicie, radość moja nie znała granic. Udzieliła się ona również pracownikom sklepu, którzy na odchodne klaskali i machali do mnie uradowani niezmiernie. Tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam i polecam @JakDorobic_com!
#rozdajo
  • 2