Wpis z mikrobloga

@OstraDupa:
Z tego co kojarzę producent podaję ok. 240h pracy, więc realnie 2 tygodnie to względnie normalny czas - zależy też od stanu zużycia akumulatora / jakości baterii i wielu innych czynników.
@OstraDupa: da2 jest chyba na kablu? jak masz na myśli wersję pro to patrząc co ludzie piszą i testu gdzie przewidywali 50h i tak długo Ci trzyma.
wyłącz podświetlenie, ustaw czas do uśpienia na minutę, przesuń low power mode na 100
  • 0
@razzor91 no ja mam bezprzewodową i wydawało mi się, że jednak dłużej będzie trzymać (,) klasyczna w pracy trzyma z rok bez wymiany, ale pewnie jest różnica między biurową, a gamingową ( ͡° ʖ̯ ͡°) dziękuję za odpowiedź ()
  • 0
@10129 no ja mam bezprzewodową i wydawało mi się, że jednak dłużej będzie trzymać (,) klasyczna w pracy trzyma z rok bez wymiany, ale pewnie jest różnica między biurową, a gamingową ( ͡° ʖ̯ ͡°) dziękuję za rady, spróbuję ()
ale chyba death adder 2 to nie jest jej pełna nazwa, bo jest więcej niż jedna bezprzewodowa o tej nazwie. jest pro i X, pewnie masz x jak piszesz o bateriach, bo pro ma wbudowany aku.

jakie baterie kupujesz? może tu jest problem
od biedy mógłbys kupić litowe, ale one drogie i nie wiem czy Ci się opłaci

do gier dużo więcej prądu żrą na ogół, zwykłe raportują się 125 razy na
  • 0
@10129 dzięki, z tego co doczytałam to mam wersję X. Baterie mam Panasonica alkaliczne, czyli takie raczej zwykle.
Dziękuje za pomoc, zostawiam tak jak jest :D miłego wieczorku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@OstraDupa: Jak kupisz sobie akumulatory to będzie Ci trochę dłużej trzymać i do tego ładowarkę. No i w perspektywie czasowej ekonomiczniej wychodzi. No i gejmingowe sprzęty trzymają dużo krócej niż takie biurowe Logitechy czy inne tego typu benc ;)

@10129 To co podaje producent, a rzeczywistość to dwie różne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
myślę, zę to przetestowali i tak faktycznie wyszło. nie koniecznie z ustawieniami jakich używa przeciętna osoba i bateriami. ale pewnie im jakoś tak wyszło.
gorzej jakby policzyli czas czuwania :<

@razzor91:
@10129: Pewnie tak było. No i pewnie jest to up to 240h, przy wyłączonym podświetleniu, niskim dpi i odświeżaniu itd itd. na full opcji wychodzi tyle ile ludziom w testach