Wpis z mikrobloga

W ramach #korwinnadzis, rozpoczynam pod-cykl #okorwinie.

Dla tych, którzy o Rybińskim nie słyszeli - jest to dr. hab. ekonomii, który był konsultantem Banku Światowego, głównym ekonomistą ING, BPH i BZWBK, wiceprezesem NBP, kierował zespołem strategii ekonomicznej Ernst & Young... Poparł program gospodarczy #knp w 2008 roku.

Wypowiedź poniżej pochodzi sprzed kilku dni.

Zobacz też klasyczne Korwiny.

#korwin #jkm #krul #rybinski
Pobierz V.....m - W ramach #korwinnadzis, rozpoczynam pod-cykl #okorwinie.

Dla tych, którzy ...
źródło: comment_VwjJuWEgQPjHlz4NxuFsZVb5RPI4juND.jpg
  • 21
@Gokiburi: Jak to ktoś mądrze napisał:

Celem funduszu inwestycyjnego nie jest to aby zarabiał inwestor. Celem funduszu jest realizowanie polityki inwestycyjnej, którą fundusz zapisał w swoim statucie! Fundusz będzie realizował dokładnie to co obiecał inwestorom. Inwestor świadomie wybierając fundusz powinien wiedzieć co w praktyce oznacza ‚zarządzanie funduszem’.


Ludzie płacili funduszowi Eurogeddon wiedząc jak będzie inwestował i licząc na konkretny scenariusz. Wiedzieli, że jeśli się nie powiedzie to "będą w plecy". Strategia
@Vealheim: głównym ekonomistą oddziału Warszawskiego ING, nie całego ING

dodajmy też, że jest to autor programu ekonomicznego PJN, zwolennik płacenia zasiłku na każde dziecko, przyłapany na lobbingu na rzecz firmy blokującej uwolnienie rynku ( http://www.press.pl/newsy/prasa/pokaz/42770,Kto-i-co-pisal-w-mediach-o-kwasie-akumulatorowym-i-zmianie-ustawy ) wiele wiele wiele inny

-5 do respektu u mnie masz za takie autorytety, które są totalnie skompromitowane moralnie ;) Korwin jest jaki jest, ale przynajmniej nie jest na sprzedaż i nie ustawia się z wiatrem
@RageKage:

głównym ekonomistą oddziału Warszawskiego ING, nie całego ING


Racja - skopiowałem z mojego komentarza o nim sprzed kilku miesięcy, musiałem tam się pomylić.

dodajmy też, że jest to autor programu ekonomicznego PJN


To niczego nie zmienia.

zwolennik płacenia zasiłku na każde dziecko


Mówisz o jego pomyśle stypendium demograficznego? Widziałeś, gdzieś cały artykuł na ten temat? Znalazłem tylko pojedyncze wzmianki, na podstawie, których trudno powiedzieć czy jest "zwolennikiem" czy "architektem"
Badania w wielu krajach (w tym też w Holandii) pokazują, że populacja gejów wynosi od 2 do 4 proc., a preferencja pedofila do skrzywdzenia chłopca sięga nawet 33 proc., czyli wśród pedofilów jest nawet 10-krotnie więcej homoseksualistów niż w społeczeństwie.


@Vealheim: (#) Androfilia to nie homoseksualna pedofilia, więc Rybiński nie umie czytać tego, co cytuje.
Chcę w ramach tego cyklu pokazać, że osoby publiczne przyznają się do Korwina i nie jest on wyklęty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Vealheim: ale to jakbyś chciał ratować reputacje cyrkowca pokazując, że ma rekomendacje oszusta :)


pokazujesz, że Korwina poparł koleś, który jednocześnie sam stworzył zupełnie sprzeczny z poglądami gospodarczymi Korwina program PJN czy brał udział w aferze, gdzie za pieniądze monopolisty lobbiści załatwiali zablokowanie ustawy otwierającej
@verizon:

Androfilia to nie homoseksualna pedofilia, więc Rybiński nie umie czytać tego, co cytuje.


No i to jest jakiś konkret, z którym można dyskutować. Nie można było tak od razu?


Powoływanie się na FRC w artykule zatytułowanym Naukowo o pedofilii to znak problemów poznawczych.


A tutaj znowu bardzo niekonkretnie i krzywdząco... To czy artykuł zawiera prawdę nie ma związku z tym, kto go opublikował i kto przeprowadził badanie

pokazujesz, że Korwina
Mogłeś się jeszcze pokusić o odnośnik lub adres bibliograficzny badań, z których wziął dane o anizofilii.


@Vealheim: (#) Nie mam zamiaru go bronić czy coś, ale nierównolistność nie odnosi się do ludzi. Poza tym w omawianym zdaniu powołuje się on na statystyki z wielu krajów, więc nie wiem czego szukać. Co do terminologii to polecam artykuł Sety odnośnie konsekwencji uznania pedofilii za orientację seksualną #.

Same dane są bez znaczenia w
@Vealheim:

Myślałem, że to gdzieś na wykopie:(

Bardzo boleśnie przekonali się o tym posiadacze jednostek funduszu Eurogeddon. W statucie swojego funduszu profesor Rybiński wyraźnie informował, że będzie cały czas grał na spadki na giełdach oraz na wzrosty na złocie. To, że sytuacja się odwróciła nie pozwala na zmianę sposobu zarządzania funduszem. Czyli – profesor robił dokładnie to co obiecał inwestorom. Niezależnie od rozwoju sytuacji grał (i gra) na realizację mega-kryzysu w