Wpis z mikrobloga

Założyłem dzisiaj konto na ebay, zadałem pytanie sprzedawcy o wysyłkę do Polski i czy jego sklep działa bo się nie mogę zarejestrować (wrzuciłem link do jego strony) i cyk konto zawieszone trwale. Bo że działania na szkodę użytkowników. Super. Chciałem się zapytać co było dokładną przyczyną zawieszenia i się odwoływać bo to musi być błąd i natrafiłem na ścianę, jest opcja kontaktu, piszę wiadomość, chcę wysłać, nie da się, bo błąd że email nie może zostać przetworzony.

Kontaktuję się więc z ebayem przez fb, piszę jak sprawa wygląda, wysyłają mi link pod którym muszę się zgodzić na dostęp do konta, niestety znowu błąd. Odsyłają mnie do supportu na stronie, pytam więc czy da się listownie skontaktować to jedynie odpisują że na stronie są napisane dostępne opcje.

Wchodzę później na stronę ebay a tu odpowiedź od sprzedawcy XD. Chociaż tego nie zablokowali, a byłem przekonany że zablokują XD. Odpowiedź była taka że nie wysyła do Polski, więc już konto niepotrzebne mi aktywne XD. Ten serwis to jedno wielkie XD, jak dostaniesz bana to zostajesz odcięty od wszelakich opcji kontaktu z supportem, od strony community ebay także, pojawia się ten sam błąd co przez link co mi wysłali

#ebay #afera #zalesie
2meters - Założyłem dzisiaj konto na ebay, zadałem pytanie sprzedawcy o wysyłkę do Po...

źródło: 2024-01-07 15_34_01-Agreement Mozilla Firefox

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
Ale moment. Gdzie chciałeś się zarejestrować skoro masz konto ? Czyżbyś chciał ominąć eBay ?
  • Odpowiedz