Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow na 8 stycznia

Wersja bez grafiki w komentarzu na FB tutaj

I pamiętajcie, plusiki wybijają na główną :), głosy w ankiecie nie :(
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow na 8 stycznia

Wersja bez grafiki w komentarzu ...

źródło: Garść Newsów na 8 stycznia

Pobierz

News dnia to...

  • McDonalds chce odszkodowania za bojkot 3.8% (128)
  • Film "Marvels" klapą finansową 19.4% (647)
  • Świątek najlepsza! 6.9% (229)
  • Rozdano Złote Globy (na FB więcej znajdziecie) 1.7% (57)
  • Lewy przegrał z Leo przez przekręt? 23.0% (765)
  • Namotałem i dubel z 6 stycznia :D 4.1% (136)
  • Kara za brak hidżabu 9.2% (306)
  • Izraelczycy mają dość Natanjahu 9.3% (310)
  • Psy pożerały samochody 22.6% (752)

Oddanych głosów: 3330

  • 50
  • Odpowiedz
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 2
  • 535
Film "Marvels" klapą finansową


No kto by się spodziewał że ludzie zainteresowani uniwersum Marvela będą mieli w dupie kolejny wysryw woke i promocji lewactwa xD Niech giną skoro nie potrafią zrobić dobrego filmu o superbohaterach bez tej całej zakichanej feministycznej otoczki xD
  • Odpowiedz
ludzie zainteresowani uniwersum Marvela


@Rst00: to jeszcze ktoś jest zainteresowany filmowym uniwersum marvela?, bo ja te dobre kilka lat temu czekałem na każdy kolejny film, ale teraz jest ich tak dużo i tak często że już nie chce się tego po prostu oglądać :/ i tu nawet nie chodzi o te woke itp itd, tylko po prostu nie nadążam, zgubiłem się parę lat temu w tych filmach i już nie chce
  • Odpowiedz
@Rst00 to jest męczenie buły, ja miałem duży problem to oglądać już kilka "filmów" temu (był jakiś, co miliard dolców kosztował i tak się nim podniecali?). Chociaż mnie to tam nigdy nie kręciło, pozytywnie zaskoczył mnie batman, jak byłem nastolatkiem, ale nie na tyle, żeby zostać fanem.
  • Odpowiedz
Pamiętajcie, że Kapitan Marvel zarobiła ponad 1mld dol. stąd ich zaskoczenie i smuteczek tak słabym wynikiem


@urarthone: tylko że to było jeszcze w względnie normalnych czasach bez dorabiania ideologii do wszystkiego i bez tej chamskiej femistycznej propagandy. Z tego co pamiętam to samej głównej aktorce po sukcesie filmu odwaliło i okazało się że jest wielką feministką więc skończyć to się mogło tylko w jeden sposób - piękną klapą i bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@Rst00: Nie, dokladnie pamietam te same zarzuty o woke propagande, lewactwo i feminizm, tylko ze sie narracja nie spina ze ludzie nie chca tego ogladac wiec wtedy byly "wzglednie normalne czasy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Marvels to wisienka na torcie CGI gowna serwowanego przez Marvela po smierci Stana Lee, i widac ze po Endgame numerki poza Spider Manem leca w dół, ludzie zaczynaja miec dosc superbohaterow, szczegolnie
  • Odpowiedz
@harrame: ja szczerze mówiąc nie pamiętam takich zarzutów a samą premierę pamiętam dość dobrze, chyba nawet byłem na tym w kinie ale tak czy inaczej problemy są 3:
1. coraz więcej filmów, jadą na masówkę i ja już się w tym uniwersum zgubiłem
2. coraz więcej lewactwa, feminizmu itd. ludzie którzy "żyli" tym uniwersum tego po prostu nie chcą
3. pazerność ale to trochę łączy się z pierwszym bo jadą na
  • Odpowiedz
@Rst00 szczerze to oglądałem “Marvels”, nie siedzę totalnie w uniwersum Marvela ani DC. Po prostu miałem ochotę iść do kina i wybór padł na ten film. Absolutnie nie uważam go za dobry film, nie w tym rzecz. Ale powiedzcie mi gdzie tam była “woke i promocja lewactwa”? W sensie okej 3 głowni bohaterowie to były kobiety i na tym chyba bym zakończył. Nie zauważyłem żadnych promowan LGBT, nie wciskano mi na chama
  • Odpowiedz
  • 7
@Ka4az @Rst00

> Film "Marvels" klapą finansową


No kto by się spodziewał że ludzie zainteresowani uniwersum Marvela będą mieli w dupie kolejny wysryw woke i promocji lewactwa xD Niech giną skoro nie potrafią zrobić dobrego filmu o superbohaterach bez tej całej zakichanej feministycznej otoczki xD


Typowe #urojeniaprawakoidalne, @Ka4az przecież on nawet tego filmu nie oglądał, tylko na wykopie i guru w internecie powiedzieli, że ten film to woke i lewactwo xD
  • Odpowiedz
@Defined aha no tak, najwidoczniej ta scena nie miała totalnie dla mnie znaczenia, bo obejrzałem to i nie zwróciłem na to uwagi. A to nie jest czasem z jakiegoś mema? XD
  • Odpowiedz
@urarthone: numer 1? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak to tak? Muzulmanie przeciwko biednym palestynczykom? Nie no, nie moze byc xD przeciez Izrael to apartheid a Muzulmanie sa zjednoczeni, prawda?
  • Odpowiedz