Wpis z mikrobloga

@Kupamilosci: ta grafa to manipulacja, do tego generowana. Bo zmieniam tekst o babce i piszę:
"Aśka ma 30 lat i ma raka. Umrze za rok. Paweł po prawej dożyje do wieku 67 lat." I dalej to samo. I co? Będzie ok?

Tworzenie narracji na przypadkach jednostkowych jest kontrskuteczne i wprowadza w błąd.
Wyrównanie wieku emerytalnego jest oczywistą sprawą. Tym bardziej, że to równanie na większości płaszczyznach cały czas postępuje. Nie jest
  • Odpowiedz
  • 12
"Aśka ma 30 lat i ma raka. Umrze za rok. Paweł po prawej dożyje do wieku 67 lat."


@dobryziomek2137: miałem odpisać podobnymi fikołami (już ze 3 miałem na myśli), ale w sumie to #!$%@?ć takie dyskutowanie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: Mój pomysł to domyślnie równy wiek emerytalny, ale skracanie go dla kobiet które urodziły dzieci o 2 lata za każde dziecko.

Nie wiem tylko co w przypadku patologii typu rodzina z siódemką dzieci. Może od piątego dziecka przestać skracać wiek emerytalny.
  • Odpowiedz
  • 0
Mój pomysł to domyślnie równy wiek emerytalny, ale skracanie go dla kobiet które urodziły dzieci o 2 lata za każde dziecko.


@Wyso52: dokładnie tak ale z limitem, że można zbić tylko o X lat, czyli np: zrównujemy wszystkim do 67 i maksymalnie można obniżyć do 60 jeśli ktoś urodzi gówniaki.
  • Odpowiedz
"Aśka ma 30 lat i ma raka. Umrze za rok. Paweł po prawej dożyje do wieku 67 lat." I dalej to samo. I co? Będzie ok?


@dobryziomek2137: Taki fikoł, że gdybyś miał kręgosłup to by cię zabolał cuckoldzie, równie dobrze mogłeś napisać "Niebo jest niebieskie, a trawa zielona" tylko jaki ma to związek z systemem emerytalnym.
Różnica polega na tym, że mężczyźni pracuję w uj dłużej, wpłacają o wiele więcej hajsu
Nighthuntero - >"Aśka ma 30 lat i ma raka. Umrze za rok. Paweł po prawej dożyje do wi...

źródło: skumulowane_kobiety

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: nie wiem, o co Ci.

Ale jak wyskakujesz z grubej rury, czyli jakieś poważne wykresy z eksela mi wrzucasz to Ci #nachlopskirozum napiszę, że baba i chop się różnią. Baby mają tzipy i się ruchają, faceci umierają w czołgach i się ruchają, facet naprawi kran, baba zaopiekuje się srającym dziadkiem, facet jebnie harnasia, stłumi emocje, zapali klubowego i dostanie udaru w wieku 54 lat, kobita pójdzie do kosmetyczki, wykastruje męża,
  • Odpowiedz
  • 1
przykład tak #!$%@? żeby grać na emocjach że nie plusuje


@interpenetrate: przykład tak samo zrobiony jak kobiety grają na emocjach no przecież nie będziesz wydłużał biedniej starszej kobiecie która ma 3 dzieci i sama je wychowuje co nie?
  • Odpowiedz