Wpis z mikrobloga

@Kupamilosci: ta grafa to manipulacja, do tego generowana. Bo zmieniam tekst o babce i piszę:
"Aśka ma 30 lat i ma raka. Umrze za rok. Paweł po prawej dożyje do wieku 67 lat." I dalej to samo. I co? Będzie ok?

Tworzenie narracji na przypadkach jednostkowych jest kontrskuteczne i wprowadza w błąd.
Wyrównanie wieku emerytalnego jest oczywistą sprawą. Tym bardziej, że to równanie na większości płaszczyznach cały czas postępuje. Nie jest
Mój pomysł to domyślnie równy wiek emerytalny, ale skracanie go dla kobiet które urodziły dzieci o 2 lata za każde dziecko.


@Wyso52: dokładnie tak ale z limitem, że można zbić tylko o X lat, czyli np: zrównujemy wszystkim do 67 i maksymalnie można obniżyć do 60 jeśli ktoś urodzi gówniaki.
"Aśka ma 30 lat i ma raka. Umrze za rok. Paweł po prawej dożyje do wieku 67 lat." I dalej to samo. I co? Będzie ok?


@dobryziomek2137: Taki fikoł, że gdybyś miał kręgosłup to by cię zabolał cuckoldzie, równie dobrze mogłeś napisać "Niebo jest niebieskie, a trawa zielona" tylko jaki ma to związek z systemem emerytalnym.
Różnica polega na tym, że mężczyźni pracuję w uj dłużej, wpłacają o wiele więcej hajsu
Nighthuntero - >"Aśka ma 30 lat i ma raka. Umrze za rok. Paweł po prawej dożyje do wi...

źródło: skumulowane_kobiety

Pobierz
@Nighthuntero: nie wiem, o co Ci.

Ale jak wyskakujesz z grubej rury, czyli jakieś poważne wykresy z eksela mi wrzucasz to Ci #nachlopskirozum napiszę, że baba i chop się różnią. Baby mają tzipy i się ruchają, faceci umierają w czołgach i się ruchają, facet naprawi kran, baba zaopiekuje się srającym dziadkiem, facet jebnie harnasia, stłumi emocje, zapali klubowego i dostanie udaru w wieku 54 lat, kobita pójdzie do kosmetyczki, wykastruje męża,