Wpis z mikrobloga

W kontekście Mbappe wkleję ten sam wpis, który wkleiłem w sierpniu, bo moje zdanie w tym temacie się nie zmieniło. Mam nadzieję, że Real faktycznie złożył mu kolejną (i zarazem ostatnią) ofertę. Jeśli jednak Kylian nie jest przekonany co do przejścia do Madrytu, to lepiej żeby został w PSG. Nic na siłę, niech w tej drużynie grają piłkarze, który kochają ten klub i nie chcą grać nigdzie indziej. Mam nadzieję, że klauzula Haalanda faktycznie istnieje i w razie pozostania Mbappe w Paryżu to on będzie następnym celem Florentino. Sam żółw chyba też już nie jest tak potrzebny Realowi jak był w 2021 roku. Real wygrał bez niego Ligę Mistrzów, Vinicius i Rodrygo niesamowicie się rozwinęli przez ten okres, przyszedł Jude, a za pół roku do drużyny dołączy Endrick. Zobaczymy co pokaże przyszłość.
#realmadryt #mecz
ObslugaRadomskiegoLotniska - W kontekście Mbappe wkleję ten sam wpis, który wkleiłem ...

źródło: 604f79b84bdb4c23b2d03a4aaaf15d9708251b3076dcd88ace825fc0023f3fe3

Pobierz
  • 6
@ObslugaRadomskiegoLotniska Ja czuję zupełnie podobnie. Kiedy Mbappe przedłużał umowę z PSG byłem rozczarowany, bo uważałem go za naturalnego zmiennika Benzemy, chociaż nie lubi grać na jego pozycji. Ale od czasu kiedy zobaczyłem jak ta pozycja jest płynna i może ją wypełnić Bellingham czy Rodrygo, to już mi w zasadzie obojętne czy przyjdzie. Endrick według mnie wystarczająco uzupełni atak, chociaż efekty mogą być widoczne dopiero za parę lat ( ͡º ͜ʖ
@ObslugaRadomskiegoLotniska: poniekad sie zgadzam i sam mam mieszane uczucia, jednak jest jedno ale. otoz mapet sam daje takie liczby jak rodrigo, vini, a moze i bellingham razem wzieci. brazole maja mega wahania formy. do tego sa brazolami, wiec nie wiadomo, czy tam cos w glowie sie nie poprzestawia za bardzo za sezon, dwa, piec i zamiast treningow beda dziwki i imprezy. wrzucanie do jednego wora endricka to moim zdaniem zart. gosc
@tehniick: indywidualnie może i tak. Pytanie czy w dobrze działającej maszynie jaką z pewnością byliby wspierający Haalanda Vinicius, Rodrygo i Jude taki Norweg na szpicy nie dałby więcej drużynie niż Mbappe. Przyjście Kyliana oznacza też zepchnięcie Viniego na prawą stronę, na której nie lubi grać i albo ograniczenie minut Rodrygo albo jego sprzedaż. Haaland jest tu właściwie brakującym ogniwem, żółw nie.
@tomszczyk Rodrygo ma raczej poukładane w głowie, Vini prędzej od
@tomszczyk: zrobił sobie diamentowe zęby, ale wydaje się sympatycznym chłopakiem. Ma dwójkę synków i z tego co widzę na relacjach to regularnie spędza czas z nimi i resztą rodziny. Oprócz tego nie słyszałem żeby był jakiś popularny w madryckich klubach. A to że w trakcie urlopu pójdzie na jakąś imprezę i sobie strzeli fotę z Mbappe to jak dla mnie żaden problem, chłop ma 22 lata, niech korzysta. Na pewno nie
ObslugaRadomskiegoLotniska - @tomszczyk: zrobił sobie diamentowe zęby, ale wydaje się...

źródło: E0uQ8SEXoAIENoE

Pobierz