Wpis z mikrobloga

@Reichsmarschall: Rozumiem, że możesz czegoś nie lubić, ale to jeszcze nie powód by to usuwać. Choć wiem, że kusi ( ͡º ͜ʖ͡º) W tym momencie, poza czarną listą, nie jestem w stanie zaproponować nic innego.
@a__s: No tak, generuje dodatkowe wejścia, kliknięcia, wyświetlenia, więc bardziej się opłaca zostawić. W takim razie postaram się ograniczyć swoje wejścia na główną.

A wystarczyłoby, żebyście z konta @Moderacja zrobili ankietę i posłuchali użytkowników. Ale nie. Tak bardzo ten portal jest tworzony przez użytkowników, że jest to niewykonalne. Temat zamknięty, pora na CS-a.
@Reichsmarschall: Przecież tutaj jedyna wymiana zdań z moderacją jaka działa, to wynoszenie się na inne portale. Jak rozwalili wykop i im ludzie zaczęli faktycznie odpływać, to michauek aż sam pisał na mirko, żeby utrzymać ruch, bo mu się pod dupą paliło.
Tak bardzo ten portal jest tworzony przez użytkowników


@Reichsmarschall: Bot akurat został stworzony przez użytkownika. Poza tym botem, na Wykopie funkcjonuje wiele innych botów stworzonych przez Wykopowiczów. To fajne inicjatywy, nie widzę powodu by je niszczyć :-)
@a__s: ważne że ruch nabija.
Ciekawe jakby bot zaczął wrzucać pewne zdjęcia ze zbożem, czy też byś taka spolegliwa była, czy zaraz by się wścieklizna uruchomiła i ktokolwiek, kto by o tym wspomniał, dostawałby bana?
@Reichsmarschall: @tellet Panowie, starajmy się dyskutować stosując racjonalne argument, nie emocje. Bot działa poprawnie, publikuje treści zgodne z regulaminem. Dlatego w tym momencie nie mam podstaw aby usuwać akurat tego bota, tym bardziej, że bardzo podobnie działa tutaj wiele innych botów Wykopowiczów - je też mamy usunąć czy te zostawimy, bo akurat Wam nie przeszkadzają? Wyrażając swoje poparcie dla treści, które w sposób oczywisty łamią regulamin, ani trochę nie zbliżacie się
@a__s: generalnie wszystkie boty powinny polecieć, a jak ktoś chce, to niech sobie zrobi clientside skrypty czy oddzielną usługę.
Przecież to idzie przepchnąć każde multi jako "hehe bota", no ale wiemy, że na wykopie multi moderacja potrafi wyczarować komuś, kogo nie lubi, a nie złamał waszego regulaminu.
Tak długo jak twórca bota nie popadnie w niełaskę, tak magicznie będzie mógł trzymać multikonto "do bota" ¯\(ツ)/¯
Panowie, starajmy się dyskutować stosując racjonalne argument


@a__s: Masz ankietę. Próba jest mała, ale jest. Większość jest za usunięciem tego gówna. Jak to nie jest argument, to nie wiem co nim jest. Pięknie pokazuje to patologie tego portalu. Kolega tellet dobrze pisze: jak chcesz jakiegoś bota, to go sobie instalujesz jako wtyczkę, a nie jest ci on wciskany na siłę.