Wpis z mikrobloga

Kierwa ale mi się trafił kierowca autobusu w drodze do #sanok #bieszczady ostry pisowej i co ciekawe dość młody wyglądał max na 35, #!$%@? że teraz to bieda będzie, że Tuska to powinni zamachowcy zabić, że Niemcy chcą nas zniszczyć xD. Oczywiście byłem tylko słuchaczem rozmowy bo nie chciało mi się wchodzić w taką konwersację ale co się nasluchalem to moje. Co wy w tym #podkarpacie to ja nie wiem, w sensie spoko można mieć różne poglądy polityczne ale po co tyle nienawiści politycznej...

szaman136 - Kierwa ale mi się trafił kierowca autobusu w drodze do #sanok #bieszczady...

źródło: temp_file6043628300689805290

Pobierz
  • 14
@szaman136: a rzeczywiście, tak bez przyglądania się strzeliłem że to jakiś autosan ale nie, po przycisku od zaworu awaryjnego drzwi przednich widzę że to jakiś irisbus czyli to nasz
a jak irisbus i sanok to w sumie chyba wiem o kogo chodzi i nie wiedziałem że z typa jest taki ostry pisowiec, tam jeszcze jeden taki gość w podobnym wieku by jeździł ale ostatnio miał dzwona i chyba mu kwity zabrali
  • 0
@Pangia @benetti @SaintWykopek wracam z Bieszczad i z Sanoka do Rzeszowa znów z tym chłopem ale jeszcze temat PISu i Tuska się nie zaczął ( ͡º ͜ʖ͡º)

@SaintWykopek kurde, planowałem odwiedzić kamień leski ale niestety nie starczyło czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale postaram się być na ZEW ( ͡ ͜ʖ ͡)

W sumie zazdroszczę miejsca zamieszkania (