Wpis z mikrobloga

Nigdy nie grałem w większe gówno niż Wild Hearts xDD mam RTX 4070 TUF, Intel i5-12600k I to gówno ciągle ścina. Nigdy bym w to nie grał gdyby nie możliwość sprawdzenia na Xbox GamePass (którego apka i apka EA na pewno mi lagują, do gier zwykle wyłączam wszystkie możliwe procesy, a w końcu jak się wkurzę to pewnie zaryzykuję z podejrzanym deinstalatorem do wsyzstkich Xbox/Microsoft gówien).

Ale nigdy nie grałem w większe gówno xD a jakiś kanał na yt (chyba Coop cośtam) podał, że to jeden z lepszych coopów. Jak to jest ukradziony Monster Hunter, który ma działający coop (bo coop w Monster Hunter to gówno). I to jest jakos gry za "70 dolarów" XD

PS: Swoją droga, mój kolega ma 4070 (też ASUS ale z 2 wiatrakami, chociaż moje nie ma OC, bo mam chyba problemy z instalacją elektryczną tam gdzie wynajmuje) i tańszy procek AMD, a u niego podobno działa lepiej. Więc chyba do grania już nie ma co Intelów kupować, bo przyszłość idzie nieciekawa

#pcmasterrace #gry #ea
  • 12
@NewBlueSky Zobacz miras inne drivery bo różne są ( ͡° ʖ̯ ͡°). Może masz jakieś z serii 545. Obczaj 537.58, albo najnowsze, ale wtedy trzeba jakiś update do windowsa jeszcze pobrać i powinno być git
@ReeceWithouterpoon: jak tam sie nie da normalnie misji robic, bo nie da sie wcale, albo ci pisza na steam reviews ze jedna osoba juz musi miec ja zrobiona, bo nie maja technologii aby wyswietlic dla obu cutscenke xDD nie osmieszaj sie, no chyba, ze jestem konsolowcem i dla ciebie to jest standard
Bez obrazy ale, ta gierka nie robiła pozytywnego wrażenia, elementy zaczerpnięte z fornite i z monster hunter worlds, gierka bez żadnej fabuły. czyli kopiuj wklej.
mi to nie przeszkadza


@ReeceWithouterpoon: no wlasnie, piszesz bardzo subiektywna opinie. A nikogo nie obchodza subiektywne opinie.

Od strony technicznej ten system jest przestarzaly (moze dla konsol to jeszcze "obecny standard"). Oczywiscie, ze nie gram w slabe gry ze slabymi mechanikami sprzed poprzedniej epoki xD
@Yayra: a po co ci fabula, jako fan czytania ksiazek to nie istnieje i dlugo nie powstanie gra, ktora by oddala chociaz cien dobrych ksiazek i ich klimatu/srodowiska jakie daja do myslenia typu Ksiega Nowego Slonca. Z mojego punktu widzenia wszystkie gry fabularne to cienizna. Jedynie ciekawe sa sandboxy/open worldy gdize masz wrazenie eksploracji i wplywu na losy swiata typu Gothic, Outward, etc. Gra ma byc grywalna. Idea dzialajacego copa w
@NewBlueSky: Nie ma gier idealnych i tyle, nie podoba się, że trzeba czasem pograć solo? No trudno, lepiej szybko odsiać graczy którzy nie będą czerpali funu z tej gry.
Czym szybciej zaakceptujesz fakt, że Capcom nie jest studiem AAA tym lepiej żyjesz w świecie ich gier.
@ReeceWithouterpoon: mam juz sporo gier do grania solo, ale mam kolegow i w zasadzie zawsze szukam gier coop, bo gry coop maja wieksza glebie (dlatego tez zawsze mnie ciagnelo do mmo), gry solo sa zbyt latwe i polegaja na abusowaniu wczytywania i zapisywania gry. Gry coop wprowadzaja dynamike i udowadniaja, ze mechanika gry to nie jest prosty, liniowy system pisany na kolanie. Dlatego granie w coopy jest kluczowe. Sa gracze i
@NewBlueSky: Jeśli nie ma fabuły, to po co grać w grę, to tak jakby dostać posiłek i nie miał on smaku, Outward, Gothic mają jakoś fabułę, Dawniej może bym się cieszył z gier z otwartym światem ale dla mnie gra bez fabuły, To tylko zlepek pikseli, Ale z jednym się zgodzę większość gier ma fabułę cienką, jak kartka papieru.
Outward, Gothic mają jakoś fabułę


@Yayra: wszystko ma jakas fabule, nawet rozwodniona. Fabula gothica, fable, outward moze byc splycona i uproszczona do czegos blachego, ale to ze swiat jest zbudowany w pewien sposob i pozwala nam eksplorowac, czerpac z niego (i tego prostego szkicu fabuly) sprawia, ze te gry staja sie ciekawe. A fabula typu gry liniowe z milionem cutscenek 9aka interaktywny film z elementami growo podobnymi) popularne dla konsol to