Wpis z mikrobloga

#sejm #prezydent #pis #bekazpisu
Największą kompromitacją w historii tego państwa było wybranie tego nieudacznika na stanowisko prezydenta, coś niesamowitego jak ten człowiek ośmiesza nas na skalę światową
Andzej oszczędź nam już więcej wstydu i weź rób to co umiesz najlepiej, zajmij się tik tokiem #polityka
  • 40
  • Odpowiedz
  • 1
@getin
Bo w porównaniu z myśliwym-szogunem-Komorowskim wyglądał na tytana intelektu i nareszcie człowieka, który bez wstydu może nas reprezentować. Wystarczy sobie przypomnieć tamtą rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@getin: przeciez zawsze idole wykopu koniec końców kończą jako wrogowie wykopu, co ty cyklu nie znasz? Teraz wykopki wielbią Tuska, a ja już wiem co z tego będzie
  • Odpowiedz
to co ja widzę to dwie ekipy wyrywające sobie z ręki koryto kosztem całego społeczeństwa plując wszystkim w mordę podcierając się konstytucją na każdym kroku


@Smonk_Da_Wead: jesti pan symetrysta pis = po jedno zlo ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mow na kogo glosowales, nazwa parti zaczyna sie na K
  • Odpowiedz
@getin najlepsze jest to że bronią rudego takimi samymi argumentami co pisowcy kaczora i myślą że ktokolwiek nie jest za tymi partiami musi być za Konfederacją xD chyba zainteresuję się konfederacją w takim razie jeśli tym jest dla nich neutralność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz