Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends

Mobalytics pokazuje mi ładne statystyki, win ratio na mainach mam powyżej 50% (56, 52, 47, 51, 64, 42), a nie mogę wyjść z Bronzu.

Kilka miesięcy temu miałem Silver III-IV i zacząłem spadać, aż spadłem do niskiego Bronze. Udało się wejść do Bronze I, ale cały czas co wygram, to zaraz przegram :/ Do końca sezonu zostały 2 dni i chyba nie wbiję tego Silvera :/
mk321 - #leagueoflegends

Mobalytics pokazuje mi ładne statystyki, win ratio na maina...

źródło: 2z3TXBs

Pobierz
  • 16
  • 0
@Mega_Smieszek: głównie mid (Malzahar, Ziggs, Talon, Lux). Jeśli muszę to top (Malzahar, Olaf, Teemo) lub supp (Morgana, Lux). Kiedyś grałem jungle (Warwick, Master, Trundle, Vi, Rammus). Ale własnie na jungli spadłem z Silver II do Bronze III i uświadomiłem sobie, że nie umiem grać na jungli i wróciłem do mida.

@Adolf_Dolas: w sumie chętnie. Czym grasz? Tylko ja mam różne dziwne godziny grania, ale może się dogadamy. Priv.

@lomszyk:
@mk321: głównie mid (Malzahar, Ziggs...)

No i masz przyczynę problemu. Talon jeszcze ok, ale podejrzewam, że na tym elo to wszyscy mają wysrane, że pickujesz ad mida i lecą full ad w jakieś tanki w enemy i gg.
  • 0
@Mega_Smieszek: nie rozumiem. Nie grać Ziggsem i Malzaharem? Mają wysokie win ratio. To czym grać? Nie umiem grać np. Zedem czy Yasuo...

Z tym, żeby dobierać ap/ad to ogarniamy. Chociaż na midzie to dużego wyboru nie mam. Jak enemy jest jakimś magiem (Aurelion, Veigar, Xerath, Malza itp), to biorę Talona, bo łatwe country. W innym wypadku biorę Malza/Ziggsa.

Na tanki taki Malza jest super. Bo podpalenie, spowolnienie i ja uciekam, a
  • 0
@Mega_Smieszek: @Adolf_Dolas @lomszyk

Ogólnie tak to wygląda. Zacząłem grać rankingowe na jungli, wbiłem Silver, potem zacząłem spadać, więc zmieniłem na mid i się ustabilizowało w Bronzie. Teraz znowu zaczyna spadać i jak dalej będę grał to zaraz wyląduje w Iron. Dzisiaj to już tragedia, 4 gry pod rząd przegrane :/

Im więcej się uczę, oglądam na Youtube, szukam countrów/synergii, czytam na Reddicie, śledzę patche, tym jest gorzej. Lepiej już mi szło
mk321 - @MegaSmieszek: @AdolfDolas @lomszyk 

Ogólnie tak to wygląda. Zacząłem grać r...

źródło: 6OOC0ZA

Pobierz
@mk321 Bo długo się scalują, a jeśli ktoś myśli w enemy i widzi Malzahara to cyk qss i grasz bez najważniejszego spella w swojej postaci xd Sam lubię sobie pyknąć Ziggsem, ze względu na sam pomysł tej postaci, ale taką Ahri po pierwszym itemie robię taką presję na mapie, że po co świrować jakimś Ziggsem czy Malzaharem.
@Mega_Smieszek: gosciu hardstackujesz golda od kiedy jestes na tym tagu (a nie przepraszam ostatnio na jakims nowym koncie pierwszy raz w zyciu wbiles platyne, gz!) i dajesz kolesiowi z silvera rade typu zmien postac bo zla jestxddd no kuzwa jak masz komus takie rady dawac to poprostu nic sie nie odzywaj...
@mk321 nie sluchaj tych gownoporad typu zmien postac... Malza i ziggs to sa bardzo fajne postacie i spokojnie mozna nimi
@Towarzysz_Pawulon Nigdzie nie napisałem, że to złe postacie, ale na tym elo wykorzystać ten potencjał nie jest wcale tak łatwo. Tak strzelam, że w bronzie Malzahar #!$%@? fale i się cofa po warda zamiast zrobić presje na alejkach xd

@ehh_te_wykopki Zanim odezwiesz do mnie swoją paskudną japę to zweryfikujmy twoje max d4 w którym kitrasz się x lat a świrujesz znawce xD Nic dziwnego, że od lat przygłupy twojego pokroju zasiedlają czarną
@Towarzysz_Pawulon Jak widać nie bardzo jak się nie wie co się robi ¯_(ツ)_/¯

Ja na jego miejscu skupiłbym się na Talonie, bo szybko spike'uje i roamuje z bota do topa w ciągu kilku sekund i może #!$%@?ć enemy leśnika przez co ten wyjdzie z gry ( ) Swojego pierwszego Golda wbiłem Talonem
@Mega_Smieszek: tak tak mordunio:* dlatego wklejalem jakis czas temu na tagu ze wbilem mastera (a dokladnie to 4 razy bo spadalem do d1 przez nieaktywnosc) ale 100% jestem hardstuckiem z golda tak jak ty. 100% no scam brah.
2 rzecz. Codziennie ogromnie placze w kacie pokoju ze jestem u ciebie na czarnej:CC prosze odblokuj mnie juz bede grzeczny!:CC
i na koniec. Nie lubie jak takie typki jak ty doradzaja komus cos