Wpis z mikrobloga

@wfyokyga chciałem zeskanować parę dokumentów. To drukarka HP wymusiła na mnie założenie konta w ich systemie () . W słowniku ludzi kulturalnych...


@domp12: ... i dalej nie działa ( ) Wywaliłem HP ostatnio właśnie przez to, że wiecznie jakiś problem miał. Zakładanie konta nie pomogło nic a nic.

@Szr1h coś ostatnio chyba na wersji webowej ale dla tel się zmieniło. Przestał mi
@Schizotypoidal: iles serwisow mi sie juz zesral przez ten addon "I don't care about cookies" : ( musialem skasowac. Pisalem nawet do supportu playera bo czarny ekran mialem az wylaczylem addon i zaakceptowalem cookies... Takze troche konflików robi mimo że to zajebisty addon przyznaje.
@6aesthetic9: Bezpieczeństwo było skutkiem ubocznym i płaszczykiem ochronnym. Domyślnie większość użytkowników ma to w nosie więc klikają najwygodniejszy do kliknięcia button czyli często zgódź się. Szczególnie jak strona ma tylko dwa guziki: zgódź się i więcej opcji. A pod więcej opcji jest lista partnerów długa jak pas startowy. Kto zmarnuje popołudnie na na czytanie tej listy? Więc i tu idzie zgoda.
No a potem dane to już pełną parą lecą w
@wfyokyga: @Kretes69

Dzisiejszy internet to obsrane gowno w porownaniu z netem z lat 2005 - 2010, zgadzam sie.

Ale tez nie idealizujmy tych starych stron. Tez byly na maxa skomercjalizowane a reklamy byly totalnie chamskie typu wyjeżdżające flashowe animacje ktore ciely sie jak gowno, popupy przegladarkowe, reklamy z uciekajacym x-em do zamkniecia, itd.

Bardziej problemem jest to ze wtedy byla czesc internetu komercyjna (te wszystkie onety i inne gowna) a czesc
@wfyokyga: Właśnie, szkoda że nie ma w przeglądarce opcji "nie daje #!$%@? o cookie" i wtedy byłoby to wysyłane w zapytaniu HTTP podobnie jak "do not track" i strona widząc taki nagłówek by tych powiadomień nie wyświetlała. Zawsze jak wyskakuje mi jakieś gówno o cookies to wciskam "akceptuj wszystko" co oznacza "mam to w dupie", bo uBlock zablokuje i tak.
ostatnio na youtube przez 6 minut filmu miałem 3x reklame :|. Ale tanio dupy nie sprzedam i nie kupie premium tylko dlatego, że ktoś stoi na mnie butem reklamowym xD


@Szr1h: jakim cudem? Nie mam premium, nigdy nie widziałem reklamy na youtube, chyba że w incognito bez uBlocka. Może na telefonie?