Wpis z mikrobloga

Karlica 153 cm wziela sobie gacha 180 cm bo tutaj cytat "nie lubie niskich chlopakow". Wzrost pill na pelnej. No trzymajcie sie tam chuopy w tej Polsce. Z takimi witaminkami liczba depresji i samobojow z roku na rok będzie z pewnością rosla.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
kamil-tika - Karlica 153 cm wziela sobie gacha 180 cm bo tutaj cytat "nie lubie niski...
  • 71
@dzoanakurpa:

Damski wiek jest moim zdaniem odpowiednikiem męskiego wzrostu.


Wiek u kobiet to jak przebieg w samochodzie, im więcej lat, tym mniejsza wartość na rynku matrymonialnym. Dodatkowo dochodzi kwestia hormonów - kobieta im młodsza tym bardziej jest zainteresowana seksem. Pomijam kwestie estetyczne, na które w mniejszym lub większym stopniu kobieta ma wpływ (odpowiednia dieta, aktywność fizyczna, niezażywanie używek itd.).

Co do wzrostu u mężczyzn - tutaj sprawa niestety nie wygląda tak
@MikeLitoris masz jakieś doświadczenia w tym temacie, że tak otwarcie negujesz to co napisałem? Co do zarzutek - cześć dogmatów pillowych niestety jest prawdziwych. Sam do wysokich nie należę i wiele razy słyszałem negatywne uwagi od kobiet na ten temat.

Będę wdzięczny za wskazanie, gdzie w moim komentarzu rozminąłem się z prawdą
@magicznyjozef: przecież to potwierdza wykres, który ci wkleiłem przygłupie. Tam też szczyt damskiego libido przypada na końcówkę 20 i początek 30 roku życia xd sam się wyjaśnił, co za chłop.
edit: zwłaszcza to o wczesnych 40 przeczy temu co napisałeś.