Wpis z mikrobloga

Karlica 153 cm wziela sobie gacha 180 cm bo tutaj cytat "nie lubie niskich chlopakow". Wzrost pill na pelnej. No trzymajcie sie tam chuopy w tej Polsce. Z takimi witaminkami liczba depresji i samobojow z roku na rok będzie z pewnością rosla.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
kamil-tika - Karlica 153 cm wziela sobie gacha 180 cm bo tutaj cytat "nie lubie niski...
  • 71
@magicznyjozef: Nikogo nie bolą twoje żałosne wysrywy, pewnie na wsi takim tekstem pod dino możesz przyszpanować, na szczęście na normalnych ludziach nie robi to wrażenia. PS nawet nie muszę się produkować bo już wiara te pillowe tezy obaliła, z resztą sam też to zrobiłeś..
Tylko wśród typków opierających poczucie swojej wartości na waginie.


@damianooo8: seks i bliskość drugiej osoby są obiektywnie jednymi z najważniejszych czynników zdrowia psychicznego, prawie każdy opiera swoje poczucie wartości na tym bo tak są nasze mózgi zbudowane
seks i bliskość drugiej osoby są obiektywnie jednymi z najważniejszych czynników zdrowia psychicznego, prawie każdy opiera swoje poczucie wartości na tym bo tak są nasze mózgi zbudowane


@ehhcokolwiek: No ja nie. Ja poczucie wartości opieram na tym że robię w życiu to co lubię. Zaś kobieta jest mi potrzebna do zaspokojenia uczuć, a nie dowartościowania ego.
@MikeLitoris Oho, witamy klakiera. Skomentowałem obrazek wrzucony z grafiki Google jako mało wiarygodny, za co zostałem nazwany przygłupem i wieśniakiem. Uważasz, że powinienem pozostać bierny na przytyki magazyniera, który nie dość, że jest hipokrytą to do tego sam nie grzeszy kulturą? Zaniżyłem poziom dyskusji adekwatnie do rozmówcy.
@deluluisthesolulu: mmm jakie mile, sympatyczne odpowiedzi twoje jak typowej naburmuszonej p0lki. Wy ta gburowatosc chyba z mlekiem matki wysysacie z cycka. Gosc chcial jakos zagadac ale ty oczywiscie nie moglas normalnie odp tylko po prostacku. Do mnie jakby loszka tak zagadala normalnie z jajem jakos bym odpowiadal ale nie p0lka. P0lka jednym, dwoma slowami odpisze z wielka laska i z mylnym poczuciem wyzszosci xDDD
@kamil-tika: Czyli kobieta pytająca się o wzrost w pierwszej wiadomości jest pusta i jest p0lką, ale jak facet zapyta o to samo, to po prostu chciał zagadać? XDDDD hipokryzja level 44334553. Jak ponad sto razy dziennie masz pytanie ile masz wzrostu, a jest napisane na profilu, to ileż można? jak sprzedajesz szafę na olx i w opisie są wymiary, a codziennie dostajesz ciągle pytania o wymiary to przy 101 odpowiedzi nawet