Wpis z mikrobloga

@SzubiDubiDu nie zauważyłem. U nas jest temat likwidacji placówek pogotowia, które są nadmiarowe i przynoszą ciągle straty. Jest ich za dużo, a koszt ich utrzymania jest... Tak delikatnie mówiąc, ogromny. Nie ma tam kolejek jak w Polsce, jest ich więcej jak wymagana ilość i tym tematem się zajmują.

Drugi temat to Ekwador. Czesi powinni opuścić ten kraj.

Na równi z tematem Ekwadoru jest też wewnętrzna sprawa emerytur i ich waloryzacji. To numer
@SzubiDubiDu coś tam się mówi, slyszalem o tym w radiu. Przedwczoraj bylo w TV i jedno mnie tknęło oni tam protestuja wyjezdzaja swoimi sprzetami max 10 letnie. Pozniej pokazuja ze PL wspiera ich w protestach i ze nasi rolnicy też wyjechali na drogi, tyle że starymi sprzętami typu ursus.
Doszedłem do wniosku że mają dobrze, a i tak im mało.
przecież nie można tego pokazywać w naszych wolnych mediach że niemiecki rolnik widzi że ta cholerna lewacka unia niszczy wszystko i wszystkich


@mirekkomarek: właśnie powinni pokazywać, bo wg wyborców PiS i Konfederacji to Niemcy wszystko robią pod siebie i to niemiecki rolnik ciągnie z polskiego XD Ale by im styki popaliło jakby się dowiedzieli. Już widzę te rozmowy przy obiedzie: JAK NIE NIEMCY TO KTO? PEWNIE ŻYDZI1111 ( ͡°(
@SzubiDubiDu bo Kamiński i wąsik to mega afera dlatego stoi to wyżej w hierarchii niż protesty u naszych sąsiadów. Gdyby nie #!$%@? się to co się #!$%@? pewnie na pierwszym miejscu w serwisach informacyjnych były by te protesty. I nie gadaj że Polacy nie wiedzą co to strajk bo tu ciągle ktoś strajkuje