Wpis z mikrobloga

@maczeta31 nie popłacz się pisowski klakierze.

Akt łaski odnosi się do przestępców skazanych prawomocnym wyrokiem. Duda nie dość, że użył go przed prawomocnym wyrokiem, więc tak naprawdę wobec osób, które nie były jeszcze skazane to jeszcze sam dzisiaj w swoim wystąpieniu użył zwrotu, że ich "uniewinnił". Uniewinnić może tylko sąd, akt łaski nie jest uniewinnieniem tylko darowaniem skutków kary orzeczonej prawomocnym wyrokiem, ale nie poddaje w wątpliwość zaistnienia prawomocnego wyroku i winy
że niemiecki rolnik widzi że ta cholerna lewacka unia niszczy wszystko i wszystkich

@mirekkomarek: ale oni protestują przeciwko swojemu rządowi - Niemiec, a nie unii. W TVP przecież też były informacje, nawet nie wiem czy nie wczoraj. Chłopie, nie szukaj sensacji tam gdzie jej nie ma.

a przecietny wykopek szczesliwy, ze rudy rozlicza pisowcow xD

@Pwado: pytanie zatem, jakim ty wykopkiem jesteś, skoro komentujesz urojone bzdury.
@No_mad: faktem jest, że w Polsce aktualnie mamy protesty rolników i tirowców przy granicy ale też temat ucichł oraz jakiś tam procent przygranicznych rolników od strony niemieckiej też mialo dołączyć do niemieckiego protestu
@troglodyta_erudyta: nie oceniaj każdego swoją miarą, nie kazdy nalezy do sekty PiSu czy PO, niektórzy potrafią sami myśleć bez łykania wszystkiego co mówi TVN czy TVP. Nie no faktycznie prezydent użył potocznego słowa uniewinnienie zamiast "akt łaski" więc mozemy wsadzac kogo chcemy do wiezienia. Putinowskie metody sprawowania wladzy na pełnej. Ale mam w dupie te wasze plemienne wojenki, szkoda tylko Polski bo Tusk poki co jedyne czym sie martwi to tym
nie wiem, ja tam normalnie widziałem o tym info w telewizji, ale wykopowa szuralicja jak zawsze widzi więcej.


@troglodyta_erudyta: nooo było na sam koniec i9:30 coś tam wspomniane, ale było to jakoś totalnie przekręcone, ze niby Niemcy strajkują przez Ukraińców xD Ale tak generalnie to media o tym milczą. Nie słyszałem ani w radiu, TVP Info to w ogóle tematu nie widzi xD Największe strajki od dziesięcioleci tuż za naszą granicą