Wpis z mikrobloga

Co może być przyczyną tego że w routerze 4G nie działa internet w sieci Plus?

-profil stworzony, wszystko na auto, APN: plus, uwierzytelnienie PAP, ale to drugie też nie działa
-testowane na dwóch routerach 4G Mercusys oraz TP-Link - na obu to samo, brak neta
-SMSy z poziomu www routera są, łączność ogólnie jest, internetu brak
-dwie inne karty w sieci Plus działają na tych routerach bez pytania, od razu jest internet, inne sieci np. PLAY też działają
-najlepsze - po wsadzeniu karty SIM (na której nie działa internet w routerach) do smartfona - internet #!$%@? działa

Czuję się jakbym był w symulacji która mnie rucha coraz mocniej, wczoraj jak nie wykrywało karty to w biurze Plusa nie wierzyli że jest uszkodzona. A teraz znowu coś no #!$%@? ile można rzeczywistość mnie trolluje coraz mocniej.

Mam nadzieję jakiś Anon pomoże xD

#plus #internet #informatyka #siecikomputerowe #komputery #plusgsm
MlCHAU - Co może być przyczyną tego że w routerze 4G nie działa internet w sieci Plus...

źródło: 19312h

Pobierz
  • 7
  • 0
@Gooma: ale nie docelowa karta która miała być na stałe

Faktycznie zaczęły działać inne karty Plus, ta docelowa jest na umowę to może tam są jakieś inne ustawienia potrzebne od operatora? Ale #!$%@? na smartfonie i nokii 8110 4G internet zapjerdala na tej przeklętej karcie SIM
  • 2
@Gooma: @SpaceMonkey sprawdziłem jeszcze na wyższej klasy routerze 5G Huawei który jakimś #!$%@? sam uzupełnił konfigurację co działała z buta, albo była wcześniej poprawna

APN: internet

Działa wszędzie #!$%@? mi w dupę ze 3h spędziłem na tym
@MlCHAU też męczyłem siẹ z tym długo bo na tel działało jak tobie, karta play and t mobile działały na routerze a plus #!$%@?. Teraz wydaję mi się że ja zrobiłem swój profil na routerze ale on też dodał kolejny z automatu i przy przełączaniu siẹ między nimi zaczął działać. Na pewno wiem jedno nigdy więcej neta od Plusa xD